Середа, 22 січня 2020
Спорт Фоторепортаж

Кубок першості у "Скорпіона"

11 червня на базі ЗОШ №9 (Ревівка) відбулося урочисте закриття міського турніру з міні-футболу на кубок пам'яті Василя Кузьмовича Бочарова – відомого спортивного діяча, колишнього голови Світловодського спорткомітету.

Нагадаємо, що змагання розпочалися 6-го травня. В них взяли участь 8 колективів фізкультури і спорту та підприємств міста.


Змагання не тільки дали змогу зробити чималий внесок у розвиток футболу завдяки організаторам турніру (управління молоді і спорту та федерація футболу міста), а й сколихнули увесь Ревівський мікрорайон – подібні заходи там відбуваються не часто, погодьтеся.

На урочистостях з приводу завершення першості міста були присутні заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Литвиненко, начальник управління молоді і спорту Неля Брусенцева, головний спеціаліст управління Василь Мороз, голова міської федерації футболу Сергій Лисицький, а також почесним гостем стала дружина Василя Кузьмовича – Надія Бочарова. Саме вона і вручила кубок першості переможцям змагань команді "Скорпіон" (колектив охоронної фірми "Скорпіон-2007").

Нагороди за ІІ та ІІІ місця отримали відповідно "Авангард" (ветерани футболу) та "Горгаз" (УЕГГ).

Відкриттям турніру стала команда "Енергія" (ВАТ "Обленерго"), яка отримала почесне звання "грози авторитетів". Команда на стільки покращила свою гру, що примудрилася відібрати очки навіть у лідерів змагань.

Новачками змагань стали команди представників МНС та "Світловодськпобуту".

Кожна команда отримала заохочувальний приз (малий кубок турніру) і дипломи управління молоді та спорту. Крім того, з кожного колективу було виділено кращого гравця – їм теж дісталися цінні подарунки.

Організатори змагань, в свою чергу, дякують керівникам підприємств за увагу і допомогу у справі розвитку футболу в нашому місті.

"СВ",
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top