Четвер, 19 жовтня 2017
Спорт Фоторепортаж

Кубок першості у "Скорпіона"

11 червня на базі ЗОШ №9 (Ревівка) відбулося урочисте закриття міського турніру з міні-футболу на кубок пам'яті Василя Кузьмовича Бочарова – відомого спортивного діяча, колишнього голови Світловодського спорткомітету.

Нагадаємо, що змагання розпочалися 6-го травня. В них взяли участь 8 колективів фізкультури і спорту та підприємств міста.
Змагання не тільки дали змогу зробити чималий внесок у розвиток футболу завдяки організаторам турніру (управління молоді і спорту та федерація футболу міста), а й сколихнули увесь Ревівський мікрорайон – подібні заходи там відбуваються не часто, погодьтеся.

На урочистостях з приводу завершення першості міста були присутні заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Литвиненко, начальник управління молоді і спорту Неля Брусенцева, головний спеціаліст управління Василь Мороз, голова міської федерації футболу Сергій Лисицький, а також почесним гостем стала дружина Василя Кузьмовича – Надія Бочарова. Саме вона і вручила кубок першості переможцям змагань команді "Скорпіон" (колектив охоронної фірми "Скорпіон-2007").

Нагороди за ІІ та ІІІ місця отримали відповідно "Авангард" (ветерани футболу) та "Горгаз" (УЕГГ).

Відкриттям турніру стала команда "Енергія" (ВАТ "Обленерго"), яка отримала почесне звання "грози авторитетів". Команда на стільки покращила свою гру, що примудрилася відібрати очки навіть у лідерів змагань.

Новачками змагань стали команди представників МНС та "Світловодськпобуту".

Кожна команда отримала заохочувальний приз (малий кубок турніру) і дипломи управління молоді та спорту. Крім того, з кожного колективу було виділено кращого гравця – їм теж дісталися цінні подарунки.

Організатори змагань, в свою чергу, дякують керівникам підприємств за увагу і допомогу у справі розвитку футболу в нашому місті.

"СВ",
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top