Середа, 22 травня 2019
Спорт

Теніс

Того ж дня на тенісному корті у парку дозвілля та відпочинку ім. Т.Шевченка з самого ранку точилася запекла боротьба. Там проходив парний турнір з великого тенісу серед чоловіків, присвячений 55-річчю Світловодська та на призи заводу "Адсорбент" (генеральний директор С. Близнюк). Останній, до речі, з нагоди свята подарував міському тенісному клубу сітку (тенісну, звичайно) від відомого виробника спортивного обладнання та знаряддя.


У змаганнях взяли участь спортсмени не тільки зі Світловодська, а й з Полтави та Кременчука (всього 11 пар). За словами головного судді змагань В.Волкова, порівняно з минулим роком рівень турніру дещо зріс, зокрема завдяки зусиллям на благо розвитку даного виду спорту особисто С.Близнюка та В.Мороза (гол.спеціаліста з питань спорту міськвиконкому), зросла і сама майстерність кожного з учасників. Тому переможців вдалося визначити далеко не відразу – кожен матч був напруженим і тривалим.

Зрештою, переможці визначилися таким чином: ІІІ місце здобула пара Сергій Близнюк – Олег Іващенко, ІІ – Володимир Волков – Геннадій Мусієнко, І місце – Сергій Носов – Олександр Герасимов. Крім того, за волю до перемоги було відмічено пару Костянтин Жучков – Сергій Ачкасов.

Організатори вирішили надати турніру статусу традиційного – він проходитиме щороку до Дня міста.

"СВ".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top