Неділя, 19 січня 2020
Светловодск Актуально

Розвиток туризму - питання на часі

Розвиток туризму - питання на часіЖива природа, пам'ятники давнини, фольклорні скарби – це сьогодні все більше цікавить прихильників туризму. Оздоровчий туризм набуває популярно- сті і серед мешканців нашої області. Тож метою проведення виставки-ярмарку було представити туристичні можливості Кіровоградщини, висвітлити та популяризувати досягнення з розвитку туризму в кожному регіоні області.
Участь у виставці взяла і делегація нашого міста – представники управління культури і туризму, краєзнавчого музею, міського Палацу культури.


Останнім часом позитивним фактором стало те, що приватний бізнес став активно розвивати туристичну інфраструктуру міста. Тож світловодці представили на виставці не лише буклети "Світловодськ туристичний" та "Світловодський міський краєзнавчий музей", але й друковану поліграфічну продукцію пансіонату "Славутич", турбаза "Купава" та інших оздоровчих закладів. З великим зацікавленням численні відвідувачі виставки переглянули ці матеріали, адже вони відображають туристично-рекреаційну структуру нашого міста, тож стануть в нагоді при складанні туристичних маршрутів, організації екскурсій тощо. З метою залучення до нашого міста туристів з області, вся рекламна друкарська продукція, яку надали до управління культури і туризму пансіонат "Славутич", турбаза "Купава", ресторан "Околиця" була надана до усіх районів області.

Розвиток туризму - питання на часі"Світловодськ запрошує!" – цей напис на наметі, стилізованому під українську світлицю, не міг не привернути увагу гостей виставки. А в самій "світлиці" вабили зір майстерно вишиті рушники, ікони, портрети Тараса Шевченка, Миколи Гоголя. Це роботи відомої Світловодської майстрині Раїси Степанівни Різноокої, яка теж була учасницею виставки. Не можна було не захопитися і творінням рук ще одного світловодського умільця Павла Бащука. Його сувенірна продукція з дерева, виготовлена за мотивами гоголівських творів, не мала аналогів на виставці.

Без сумніву, наше місто було гідно представлене на цьому престижному заході. Гостями виставки були також представники Міністерства культури і туризму України, обласної державної адміністрації, обласного управління культури і туризму.

Гідно представити наше місто допомогли благодійники, за що їм щира дяка. Адже кожен такий захід розкриває неабиякі можливості розвитку туризму в нашому місті, допомагає залучити до цієї справи ініціативних, підприємливих людей. А подорожуючи туристичними стежками нашого краю, можна отримати незабутні враження, пізнати історію українського народу, всім серцем полюбити свою малу батьківщину.

Зараз інформація, що надали суб'єкти туристичної галузі міста, готується для оприлюднення на веб-сайтах міської ради та централізованої міської бібліотечної системи.

Тетяна ТКАЧУК.
На фото: майстриня Раїса Різноока.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top