Понеділок, 15 липня 2019
ТОП-новини Відео Культура

Рок-концерт під запах хвої Новина з фото Новина з відео

Рок-концерт під запах хвої
15 червня на сцені зеленого театру у Світловодському міському парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка під ароматними соснами на глядачів чекав концерт, який влаштували музиканти із селища Власівки та міста Світловодська: дует "Imagine", солістка Ірина Стрижак та гурт "InFront".


Під час фестивалю вуличної музики, який відбувся 25 травня на Бульварному узвозі, через велику концертну програму не всі його учасники встигли виступити, тому було вирішено влаштувати окремий концерт і надати сцену охочим.

Перед концертом для дітей, які гуляли в парку, активісти влаштували розважально-ігрову програму, а подарунками стали квитки на паркові атракціони та батути й солодощі від місцевих підприємців. Близько 20:00 розпочався концерт. (Слід зазначити, що організатори потурбувалися про транспортне забезпечення, й о 21:00 був додатковий рейс на Власівку). Хоч глядачів було зовсім мало, та це були справжні прихильники рок-музики, які влаштували танці в стилі австралійського рок-гурту "AC/DC" на фоні байкерських мотоциклів, адже місцеві байкери теж не пропустили таке тематичне зібрання.

Першими музичне слово мав світловодсько-власівський дует "Imagine". Його учасники Дар’я Кміт (вокал, тамбурин) і Денис Боровський (гітара) виконали декілька веселих та ліричних композицій, за що отримали оплески та вигуки "браво!", і передали мікрофон світловодській солістці Ірині Стрижак, яка під власний акомпанемент на гітарі виконала одну авторську пісню та одну пісню з репертуару гурту "Тінь сонця". Глядачі подякували Ірині за виступ та зустріли власівський гурт "InFront" у складі Михайла Полинька (гітара, вокал), Валентина Постнікова (бас-гітара), Антона Терещенка (ударні), взірцем для яких є німецька метал-група Rammstein. Для хлопців це був перший вихід на велику сцену з повноцінною програмою, і публіка його оцінила.Поки "InFront" витискав для своїх слухачів децибели, ми поспілкувалися з Дар’єю Кміт та Денисом Боровським, а разом, як ви пам’ятаєте, — дуетом "Imagine".

Дар’я: — Ми дует, який абсолютно спонтанно зібрався у березні перед конкурсом бардівської пісні, що відбувся у селищі Власівці міста Світловодська. Програму зробили за тиждень і… вибороли перше місце. Тож вирішили продовжувати працювати далі. Я з Власівки, Денис — із Світловодська, щоб відпрацьовувати номери, доводиться їздити з одного берега Дніпра на інший. Я закінчила чотири класи музичної школи (фортепіано), яку залишила, бо мені на той час не подобалося це заняття. Але у 16-річному віці, коли дивилася на старших товаришів, які у дворі біля вогнища під гітару виконували класні пісні, захотілося грати самій. Так що я теж граю на гітарі, але не так майстерно, як Денис, тому в нашому дуеті я солістка, а також граю на тамбурині. До речі, поява тамбурина — теж спонтанна, просто вирішили розбавляти звучання гітари.

Денис: — Упевнений, що така новація не остання, будемо ще добавляти новеньке. Що до мене, то я закінчив музичну школу та Олександрійське училище культури за спеціальністю керівник народного оркестру, два роки після закінчення якого викладав гітару в ЦДЮТ. Зараз працюю не за фахом.

Дар’я: — Рідні не заперечують проти такого мого захоплення, адже якщо я не буду вихлюпувати свою творчу енергію за допомогою музики, вона все одно вихлюпнеться чимось іншим.

Денис: — З моїми рідними теж нема жодних проблем, просто кажу, що йду на репетицію. По можливості вони приходять на виступи підтримати.

Дар’я: — З хлопцями з "InFront", які зараз виступають на сцені, знайома з тих пір, коли грала у рок-гурті "Ми будемо" на Власівці. Ми перетиналися, коли репетирували в гаражах недалеко одне від одного. Так що, як бачите, музика зі мною по життю завжди, вона постійно грає у моїх навушниках, без неї нікуди не ходжу.

Денис: — Мені до вподоби сучасна музика. Народної достатньо було в училищі, але якщо десь випадково почую, то можу послухати, але спеціально не шукаю. Надаю перевагу британській музиці, саме на цьому ми з Дарією і зійшлися в дует.

Дар’я: — Так, у нашому репертуарі в основному британська школа, зокрема "Muse".

Денис: — Ми граємо виключно те, що нам подобається. Зараз це 10 пісень. Сьогоднішній концерт для нас третій. Заняття музикою — це творча самореалізація, адже наші професії не пов'язані з музикою, а грати хочеться. Тому зіграли на одному концерті, сподобалися глядачам і організаторам — запросили на наступний концерт, ще раз зіграли. Сподіваємося, що цей ланцюжок виступів не порветься. Самі не набиваємося, але якщо надійдуть запрошення, навіть до інших населених пунктів, з радістю їх приймемо.

Дар’я: — На сьогодні вже готуємося до двох виступів, які відбудуться на Власівці. Сподіваємося, нашим глядачам сподобається.

Дякуємо нашим співрозмовникам за бесіду, а усім учасникам концерту — за творчий вечір у парку, з якого ми дізналися про активну творчу молодь Світловодщини, а також забрали із собою духмяні крапельки соснової смоли.

До речі, цими вихідними (21 червня, 18:00), у парку знову концерт, цього разу — танцювальний — літнє танцювальне шоу "aDvANCE". І лише сосни незмінні.
Дар'я Кміт, Денис Боровський, гурт "Imagine"
Дар'я Кміт, гурт "Imagine"
Денис Боровський, гурт "Imagine"
Дар'я Кміт, гурт "Imagine"
Денис Боровський, гурт "Imagine"
Дар'я Кміт, гурт "Imagine"
Ірина Стрижак
Рок-концерт під запах хвої
Ірина Стрижак
Ірина Стрижак
Михайло Полинько, гурт "InFront" (Власівка)
Антон Терещенко, гурт "InFront" (Власівка)
Валентин Постніков, гурт "InFront" (Власівка)
Михайло Полинько, гурт "InFront" (Власівка)
Рок-концерт під запах хвої
Гурт "InFront" (Власівка)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top