Середа, 29 травня 2024

^ Реклама ^
Фоторепортаж

Рок — це щиро! Рок — це по-справжньому!

Рок — це щиро! Рок — це по-справжньому!

24 березня у рок-клубі "Woodstock" з акустичною програмою "Королева Айра" виступив Адріян Сич — лідер відомого гурту "Катрусин Кінозал".
Особисто я не міг собі дозволити пропустити концерт мого товариша, тому відклав в сторону всі свої справи та вирушив у "Woodstock", щоб почути знайомі пісні, побачитись зі старими знайомими, випити холодного пива та зробити декілька фото для читачів свого сайту.
^ Реклама ^

Того вечора у рок-клубі було доволі людно та гамірно. Послухати Андріяна зібрались шанувальники справжнього року місцевого розливу. І це не дивно, адже "катрусів" у Світловдську знають і шанують, адже з перших кроків своєї творчої діяльності у далекому 1998 році "Катрусин Кінозал" став безперечним лідером Світловодського рок-руху, яким є і по цей час!

…Більше години Андріян дарував свої пісні з дуже чудернацькими текстами і драйвовою музикою відвідувачам єдиного у Світловодску рок-клубу. Останні, до речі, були не одностайні у своїх бажаннях: одні уважно слухали виступ знайомого їм музиканта, часом підтримуючи його на приспівах, інші ж відчайдушно поповнювали запаси свого організму спиртними напоями, зрідка звертаючи увагу в сторону сцени. Одним словом… "духовної атмосфери" не вийшло. Хоча минулого разу аудиторія була більш привітною та активною. В жодному разі не вбачаю у цьому провини Сича, адже такого професіонального музиканта, з таким багатим музичним досвідом, з такою позитивною енергетикою та великим багажем пісень годі й шукати у нашому місті!

Взагалі наш Світловодськ багатий на таланти! Кожного року у Світловодську з’являються нові гурти. Звісно далеко не всім вдається зігратися, та досягти якісного звуку, заслужити прихильність аудиторії… А декілька останніх концертів у міському Палаці культури стали показниками того, що світловодці забули що таке якісний живий звук, та віддають перевагу попсі під мінусовки. Яскравим прикладом тому може бути переповнений зал на концерті Олександра Кривошапко — учасника телепроекту "Х-Фактор", проти напівпорожніх залів на Рок-фесті, на концерті гурту "Мандри", на нещодавньому "Rock Party"...

У такій ситуації зовсім не дивним є той факт, що кожного року у Світловодську зникають, так і не ставши відомими, деякі гурти. А ті, котрі продовжують грати, дуже рідко нагадують про своє існування на концертах. Хоча… все необхідне у місцевих гуртів для виступів є — рок-клуб "Woodstock", до якого, не зважаючи на холод взимку, спеку влітку, проблеми у вбиральні, пил у повітрі, деякі проблеми з обладнанням та не завжди щирий прийом, шикуються у чергу виступити багато гуртів із інших міст, котрим просто немає де виступати, а дуже хочеться бути почутими.

А на останок хочу усім побажати цінувати рок-музикантів Світловодська, адже тільки вони не грають під фанеру, а беруть до рук живі інструменти та викладають душу на своїх концертах. Рок — це щиро! Рок — це по-справжньому! А ось попса, котру нам цілодобово крутять по ТВ та радіо — це штучна музика, котру роблять комп’ютери, синтезатори…

З повагою до усіх рок-музикантів Світловодська
Богдан ДроздовІнформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top