Середа, 24 квітня 2019
ТОП-новини Відео Культура

Ольга Сумська Козярчуку: «Так а дороги будуть?!» (ДОПОВНЕНО) Новина з відео

Ольга Сумська Козярчуку: «Так а дороги будуть?!» (ДОПОВНЕНО)
Вчора, 11 квітня, у Світловодському міському Палаці культури актори сучасного українського театру презентували виставу "Майстер та Маргарита" головну роль у якій зіграла народна артистка України Ольга Сумська.


Неперевершена гра акторів викликала лише позитивні емоції та схвальні відгуки глядачів. Бурхливі оплески, вигуки "Браво!", "Дякуємо" та "Молодці!", море квітів…

До численних привітань приєднався і міський голова Валентин Козярчук, який подарував Ользі Сумській букет квітів… але замість цілком логічних для господаря слів подяки народній артистці та її колегам за чудову гру і просто за те, що своєю виставою вони збагатили культурний рівень світловодців, у притаманній йому манері він почав свій типовий монолог "про серйозне" (цитата – авт.) прямо зі сцени, без мікрофону.

Своїм експромтом мер міста неприємно здивував світловодських театралів (вартість квитків 120-200 грн). Глядачі почали оплесками та вигуками "Молодці!" (на адресу акторів), "Дякуємо Валентину!" (на адресу мера) припиняти його виступ. Ольга Сумська у свою чергу декілька разів голосно запитала Козярчука:

"Так а дороги будуть?! Будуть дороги?!".


Жодним чином не відреагувавши на питання Сумської Козярчук спробував закінчити свій спіч, чим викликав у глядача вже відвертий сміх. І лише бурхливі оплески та фанфари змогли припинити цей театр абсурду.

Козярчук двічі поцілував руку народній артистці та навіть вийшов з усіма акторами на традиційний уклін.


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top