Середа, 20 березня 2019
ТОП-новини Влада Освіта

10 закладів освіти Світловодська можуть припинити свою роботу Новина з фото

10 закладів освіти Світловодська можуть припинити свою роботу

10 закладів освіти Світловодська можуть припинити свою роботу, якщо міська влада не почне виконувати власних обіцянок щодо забезпечення належної пожежної безпеки.


У такому разі представники ДСНС підуть з позовними заявами до суду, повідомив на апаратній нараді перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, оскільки експлуатацію приміщень названих десяти закладів у новому навчальному році (із 26 наявних у місті) фахівці ДСНС не дозволили. На даному етапі відповідальність за їх функціонування взяла на себе міська влада, з посиланням на те, що виконання робіт відбувається за календарним планом на 2018 рік. Однак, якщо цей план не почне реалізовуватись, а на сесії міської ради у кінці місяця не буде прийнято належних рішення, рятувальники мають твердий намір звернутися до суду.

Щодо ситуації зі станом пожежної безпеки у загальноосвітніх навчальних закладів загалом в області, то переважна більшість територій проблем не мають.

Разом з тим, за словами Сергія Коваленка, слід завершити роботи у Вільшанському, Гайворонському, Компаніївському, Новгородківському, Олександрівському, Кіровоградському районах, містах Олександрії, Кропивницькому, Світловодську. Найгірша ситуація у Світловодську.

Нагадаємо, 14 серпня у Світловодську під головуванням першого заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка відбулося засідання робочої групи обласної державної адміністрації з питань безпечної експлуатації об’єктів соціальної сфери. Подробиці у матеріалі "Світловодські міські заклади освіти, культури і медицини стоять на порозі закриття".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top