Субота, 23 березня 2019
Надзвичайні пригоди

У Світловодську ліквідували умовну надзвичайну ситуацію Новина з фото

У Світловодську ліквідували умовну надзвичайну ситуацію
На Світловодщині третій день триває комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб реалізації заходів державної політики у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту.


Одним із етапів перевірки стало проведення навчання, в ході якого спеціалізовані служби цивільного захисту демонстрували свої навички щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

Згідно тактичним задумом навчань у Світловодському районі на території Павлівської сільскої ради на відрізку автодороги Світловодськ — Вільне в районі дачного кооперативу "Аромат" об 11:00 20 червня сталася дорожньо-транспортна пригода за участі легкового та вантажного автомобіля, який перевозив небезпечну хімічну речовину (хлор — тоннажністю 20 т). В результаті ДТП постраждали 2 громадянина та відбувся витік НХР (хлор) в кількості 10 т.

До ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації були залучені спеціалізовані служби відповідно до Планів взаємодії. Під час навчання усі служби продемонстрували злагодженість дій та успішно ліквідували умовний витік хлору.

Також було проведено засідання міської та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час роботи фахівці опрацювали загальний алгоритм дій та провели розрахунок необхідних для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації сил та засобів.
У Світловодську ліквідували умовну надзвичайну ситуацію
У Світловодську ліквідували умовну надзвичайну ситуацію
У Світловодську ліквідували умовну надзвичайну ситуацію
У Світловодську ліквідували умовну надзвичайну ситуаціюДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top