Четвер, 13 грудня 2018
Віталій Асауленко Влада

П’ятнична позачергова: ні вашим, ні нашим Новина з фото

П’ятнична позачергова: ні вашим, ні нашим
Козярчук своїм вето, не дав зняти Сапянова. А ще, окрім цього, він ветував п’ять сесійних рішень, 3 з них по лінії управління освіти…

Нагадаємо, на 43-й сесії міськради, яка відбулася 21 листопада, обранці, шляхом таємного голосування, висловили недовіру секретареві МР Юрієві Сапянову. І разом з цим затвердили цільові Програми розвитку у Світловодську як дошкільної, так і позашкільної й середньої освіт. З чим категорично не погодився міський голова Валентин Козярчук і наклав на ці рішення вето.

Натомість "закон жанру" передбачає: у разі ветування, обранці залишають за собою право подолати це вето, зібравшись на позачергову сесію. Та от заковика: якщо для прийняття яких-небудь сесійних рішень, у більшості є для цього необхідних 18 "багнетів", то для подолання вето потрібно вже 23 "багнети", тобто, дві третини від загальної кількості обранців. А такої кількості у "большевиків" не набирається. Тож, з великою долею вірогідності можна було припустити, що позачергова, 44-а, сесія МР не відбудеться через брак кворуму – мов, чого приходити, якщо мерські вето не здолати. От першого зимового дня й прийшло на цю позачергову лиш одинадцять міськдепів.

Ну, зі спікером Сапяновим зрозуміло – нехай і далі сидить собі у президії. Кому від цього гірше. А от по освітянській галузі… Як прокоментували в управлінні освіти, на якості навчального процесу це вето не позначиться. Тим більше, що ці питання (освітні) будуть виноситися на найближчу сесію.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 8.11.2017 | 13 комментарів | 0 публікацій
Обранці, ви просто зрозумійте - "Хто вас грає?" А грають вас професійно! Скоро примусове об'єднання, нові вибори, нові керівники і там вас вже будуть загонять в стойло - люди вже над цим працюють!
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top