Субота, 15 грудня 2018
ТОП-новини Культура

Переможці обласного мистецького проекту – учні дитячої музичної школи! Новина з фото

Переможці обласного мистецького проекту – учні дитячої музичної школи!
В жовтні в концертній залі обласної філармонії відбулася визначна подія - найкращі художні колективи та солісти Кіровоградської області демонстрували свою виконавську майстерність на гала-концерті в м. Кропивницькому.

З вересня 2016 року по травень 2017 року в нашій області проведено мистецький проект "Відкриваємо нові таланти", у рамках якого прозвучало 25 концертних програм в усіх районах та містах Кіровоградської області, за участю понад 100 дитячих колективів. Відповідно до умов мистецького проекту, переможці були запрошені до участі у гала-концерті.

Наше місто представляв дует флейтистів музичної школи у складі Марії Спіріної та Марії Штиволи (викладач Дмитро Чаплюк, концертмейстер Лариса Павленко). Музика Антоніо Вівальді, що прозвучала у їх виконанні, не залишила байдужими слухачів і поважне журі.

Талановиті дівчата є гордістю нашої школи, відмінниці навчання, активні учасниці обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів виконавської майстерності. Марія Спіріна в цьому році вступила в Кіровоградське музичне училище, а Марія Штивола готується продовжити навчання в вищому музичному закладі.

Ми пишаємося нашими талановитими дівчатами та їх наставниками і бажаємо творчих успіхів, натхнення, здійснення мрій, підкорення нових вершин знань.

Директор ДМШ
Тетяна Рудь
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top