Понеділок, 20 травня 2019
Політика

Заява фракції ПП «Опозиційний блок» у Світловодській міській раді

Заява фракції ПП «Опозиційний блок» у Світловодській міській раді
Депутатів Світловодської міської ради фракції політичної партії "Опозиційний блок" обурює поведінка міського голови В.В. Козярчука. У своїх виступах він неодноразово дозволяв собі нетактовні репліки стосовно депутатського корпусу. Крім того, В.В. Козярчук своїми діями постійно виказує неповагу як до депутатів, так до Законодавства України загалом.


Адже відповідно до "Закону України про статус депутатів місцевих рад" вони мають однакові права з міським головою. І саме цими правами Козярчук нехтує, коли прикриваючись регламентом Світловодської міської ради відмовляється повноцінно проводити сесію та постійно наголошує, що лише він має право ставити ті чи інші питання на голосування. Подібна ганебна поведінка міського голови Козярчука не лише дискредитує його, а й фактично шкодить роботі органів місцевого самоврядування та всій громаді.

На даний час в місті створилася надзвичайна ситуація з початком опалювального сезону, тільки після втручання першого заступника голови облдержадміністрації С. Коваленка почали запускатися в роботу котельні міста. За весь цей безлад відповідальність лежить на міському голові В. Козярчуку.

У місті неналежним чином налагоджено роботу комунальних служб, не своєчасно вивозиться сміття, не прибираються території.
Міський голова не знаходить спільної мови (чи не хоче) з директорами підприємств міста, що призвело до втрати одного з найпотужніших платників податків до міського бюджету Кременчуцької ГЕС.

Враховуючи вище зазначене, ми, депутати фракції політичної партії "Опозиційний блок" закликаємо весь депутатський корпус Світловодської міської ради не допустити гальмування роботи із забезпечення належної життєдіяльності міста та у випадку відсутності бажання до конструктивного діалогу з боку міського голови, взяти на себе відповідальність за роботу сесії та виконавчих органів ради.

Марк Сіромаха, Сергій Мисько, Валентин Кривенко, Володимир ДяченкоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top