Вівторок, 21 листопада 2017
Культура

Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати

Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати
З 1 по 31 жовтня 2017 року проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек" під гаслом "Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя". У рамках цього місячника працівники бібліотеки-філії №2 спільно з вчителями та шкільним бібліотекарем школи №1 провели ряд заходів.
Для учнів 9-го класу була проведена інформаційна просвітницька акція "Молодь обирає здоров’я", а для 7-го класу калейдоскоп здоров’я "Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати". Ці заходи носили інформаційний, пізнавальний та дискусійний характер. Під час їх проведення молодь мала можливість висловити свою думку, поставити запитання і отримати відповіді на них.

Бібліотекарі навчали молодь цінувати життя, більше уваги звертати на те, що позитивно впливає на самопочуття: спорт, режим, вітаміни, правила техніки безпеки, позитивні емоції, цікаві захоплення, подорожі, раціональне харчування, загартування…

Бібліотекарі підготували і провели гру-розминку "Здоров’я – це…", конкурс ерудитів, конкурс "Відшукай корисні слова", гру "Так, чи ні". Юнаки та дівчата складали з пазлів прислів’я про здоров’я, оформлювали міні – плакат "Здоров’я" - Визначним показником достатку кожної країни є здоров'я молодого покоління.

Діти взяли активну участь в обговоренні питань життєдіяльності людей з обмеженими можливостями, ознайомилися з автобіографіями відомих особистостей, які, незважаючи на інвалідність, домоглися визнання в суспільстві.

Отже, бажаємо всім берегти себе, радіти життю. Набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими і пам’ятайте, що ваше здоров’я – у ваших руках.

Дякуємо за співпрацю Климчук О.А. – директора школи №1, Базик Р. М. і Потьомкіну В.В. – класних керівників 7-го та 9-го класів, Чорновол О.Ф. – шкільного бібліотекаря.

Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати
Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top