Неділя, 20 серпня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Відео

Дайте конкретну відповідь на конкретне запитання, без віршиків про «оргазм-маразм», Дроздова – Козярчуку Новина з фото Новина з відео

Дайте конкретну відповідь на конкретне запитання, без віршиків про «оргазм-маразм», Дроздова – Козярчуку
Тридцять дев'ята сесія міськради сьомого скликання, яка тужилась розпочатись з 25 липня, так і не розпочалася – 1 серпня міський голова Валентин Козярчук оголосив її закритою. Саме це і стало для нього причиною наступного дня, 2 серпня, зібрати місцевих журналістів для своєї пресової конференції…
На переконання градоначальника, зрив сесії стався з вини більшості обранців, які ув’язали її проведення з обов’язковим його вибаченням перед ними за свою репліку під час прямого ефіру 11 червня на ТРК "Веселка"… Нагадаємо, тоді Козярчук, роздосадуваний тим, що напередодні – на 38 сесії МР – міськдепи, під приводом економії бюджетних коштів, більшістю голосів зліквідували таку штатну "білодомівську" одиницю, як заступник голови з гуманітарних питань. А по-суті, вважає мер – вивели з гри ще одного члена його команди Ірину Щербину… Так от, тоді пан Валентин заявив: він має інформацію, що за голосування про припинення повноважень пані Ірини платилося по 500 доларів за голос. За його словами, робиться це все з єдиною метою: напередодні зими залишити градоначальника на самоті (без ключових виконкомівських спеціалістів) та ще й в оточені ворожого йому депутатського корпусу. На думку мера, така тактика (чим гірше – тим краще), робиться без щонайменшого урахування потреб простих світловодців, адже ж паралізовані міськдепами у такий спосіб виконавчі органи влади будуть не здатні займатися питаннями життєдіяльності міста, а головне – належним чином підготуватися до грядущого опалювального сезону…

"Якщо я когось образив – звертайтеся до суду. І якщо суд визнає мою вину – публічно вибачусь", – сказав Козярчук.


У якості ілюстрації цивілізованого розв’язання суперечок, він продемонстрував журналістам судове рішення щодо позову міськдепа Сергія Волохова, який вбачив образливим твердження міського голови, яке він (міський голови) зробив чи то у 15-у, чи то у 16-у, році про те, що пан Сергій є одним із основних організаторів по дестабілізації ситуації у Світловодську. Так от, вів далі пан Валентин, суд визнав претензії до нього з боку міськдепа безпідставними і позов не задовольнив. Таким чином, пан Валентин як би натякав, що і звернення до суду обранців, ображених на звинувачення градоначальника у їхній продажності, буде таким же марним. Так, що вибачатися йому немає за що.

Вірогідно, така позиція градоначальника, як-то кажуть, вивела з себе редактора "Світловодська вечірнього" Тетяну Дроздову… Вона, частенько буваючи у Європі, у тому числі, на різних журналістських семінарах, вже давно поміняла свою ментальність (з совєтської на європейську) – до чого весь час закликає Козярчук. Тому, як і у Європі, де журналісти "не заглядають у рота" владі, бо ж і самі влада (четверта), пані Тетяна прямісінько у лоб і спитала пана Валентина: чому він не бере на себе відповідальність за зрив сесії, адже він одноосібно створив критичну ситуацію, образивши депутатів і вперто не вибачаючись за те, що сказав справжню дурницю в ефірі "ТРК "Веселка"? Хто ті інформатори, які доповіли міському голові про хабар? Чи не мудріше би було, заради розблокування роботи сесії, а відтак вирішення життєвих для міста й його мешканців питань, вибачитись перед обранцями за свої слова, або написати заяву до поліції, до чого, до слова, як один із варіантів цього розблокування, закликають зробити градоначальника все ті ж обранці – якщо він (градоначальник) переконаний у тому, що вони (обранці) таки збагатилися незаконно на оці кляті 500 доларів.

… Це ми вже неодноразово чули, перебила редакторка мера, коли він знову, відповідаючи, "увімкнув" все те ж звернення до суду скривджених ним. Ви, що, не розумієте, спитала вона, що своїм звинуваченням, ви кинули тінь на репутацію дев’ятнадцятьох міськдепів, які проголосували за припинення повноважень Щербини? І як їм після цього в очі своїм виборцям дивитись? До того ж повірити у маячню, що хтось заплатив оцим дев’ятнадцятьом аж по півтисячні "зелених"

– Ви не перебивайте мене, – гримнув Козярчук, – зводити дискусію до формату "Балаґанов-Паніковскій" я не збираюся!


– Та я ніколи й не розмовляла з вами у такому форматі! Дайте мені конкретну відповідь на моє конкретне запитання, і віршики про маразм з оргазмом читати не треба


Після того, як у відповідь, пан Валентин знову заговорив про звернення до суду, пані Дроздова демонстративно полишила прес-конференцію…

– Ви не вибачаєтесь, заяву на обранців-корупціонерів не пишете, обранці, у свою чергу, до суду не звертаються. А якщо і звернуться – розгляд їхнього позову затягнеться на місяці. Та й на виконкомі у вас тертя з його членами. А як же нам, "сірим", бути? – Це вже ваш кореспондент заговорив.


Пан Валентин – знов про суди. Та, зрозумівши, що повторюється, він згадав пропозицію міськдепа Олександра Плахотнього розпуститися і йому, і міськраді – назвавши її слушною…

– А як ви, пані Ірина, налаштовані? Зрозуміло наш голова – мужчина цілеспрямований і не збирається коритися цим викликам. Але ж ви – тендітна жінка… Чи не опустяться у вас руки від такого пресингу – щоб тихесенько зійти з "арени битви"? Чи ви залишитись з нашим головою до кінця? – Це ваш кореспондент звернувся вже до Щербини.


У відповідь заступниця міського голови з гуманітарних питань, яка, за рішенням міськради, такою не є і статус її невизначено до цього часу, наголосила, що вона переконана у правоті свого шефа у його роботі на благо міста. А відтак вона обрала другий варіант відповіді запитання вашого кореспондента – залишитись з міським головою до кінця. А ще не оминула подякувати його (вашого кореспондента) – за "тендітну жінку".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 1.08.2017 | 2 комментарів | 0 публікацій
Клоунаду розыгрывают то Нестеренко теперь Щербина. Все депутаты против один мэр за. А вы Татьяна Дроздова молодец.
 • Не нравится
 • +17
 • Нравится
 • editor Користувач offline

 • 7 серпня 2017 09:55
  Група: Редактор
  Реєстрація: 26.08.2013 | 207 комментарів | 3167 публікацій
До групи підтримки міського голови приєднався ще оди розумник - Андрей Фоп, він же Андрій Петров, він же колишній юрист Побута, він же колишній юрист колишнього ЖЕК №1, який тупо сидів на касі,збирав квартплату зі значної частини мешканців міста, нічого не виробляючи і нікого не обслуговуючи. Ключове слово у цьому реченні - колишній. Цей юрист образився на редакцію газети за те, що вона (редакція) дала відсіч за те, що її тягали по судах за надуманий борг. Тобто борг попередника у 15 тис. грн. я погасила за 1 день, а юрист Петров придумав ще 15 тис. грн. пені і з ентузіазмом їздив по судах. Звісно, все програв. Така у нього доля... Зрозуміло, якби він мав заслуги перед Побутом, про які згадує, то й досі б заробляв там високу заробітну плату, а так доводиться експертизами тішитися...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top