Середа, 16 жовтня 2019
Здоров'я

З турботою про наших діток Новина з фото

З турботою про наших діток
Батьки зазначають, що реклама — є рекламою і їм хотілося почути думку спеціаліста


До мене, як до лікаря-педіатра останнім часом звертаються батьки дітей, які навесні цього року у значній кількості лікувалися від простудних і бронхо-легеневих захворювань у дитячому відділенні Центральної районної лікарні. У питаннях, як подолати наслідки хвороб своїх дітей і вберегти їх у подальшому, батьків, зокрема, цікавить роль у цьому вдихання аерозолів солі у відкритій нещодавно у Світловодську Соляній кімнаті "Цілюще повітря". Батьки зазначають, що реклама — є рекламою і їм хотілося почути думку спеціаліста. І якщо спеціаліст порадить вести туди дітей, то з якого віку це робити, скільки там дозволяється перебувати і таке інше… Щоб не відповідати на одне і теж питання багато разів, узагальню свої відповіді в цій статті.

З турботою про наших діток

Отже, щодо світловодської Соляної кімнати конкретно, то можу сказати: якщо її створено з дотриманням усіх вимог і технологій, тобто, якщо вона відтворює всі властивості природних соляних печер, то я обома руками за те, щоб наші дітки (і дорослі) періодично відвідували її. Адже ж протипоказань у галотерапії практично немає — її рекомендовано навіть вагітним жінкам і грудним діткам. Вдихання повітря, насиченого іонами солі, це дуже важлива реабілітаційна терапія, яка сприяє відходженню застійної мокроти з бронхів та легень та профілактика бронхо-легеневих захворювань. Відносно дозування для дітей молодшого віку, я би порадила батькам проконсультуватися лікарем-педіатром у індивідуальному порядку. Звичайно, для діток час сеансу у Соляній кімнаті має бути меншим, ніж для дорослих — 15-20 хвилин. Щодо кількості сеансів, то їх може бути достатньо і п’яти, а в інших випадках — не менше десяти. Повторюю, тут треба проконсультуватися з лікарем.

Але я точно можу сказати, що поява галотерапії у нашому місті це позитивний крок, направлений на ефективне і зручне лікування та профілактику бронхо-легеневих захворювань.

Завідуюча дитячим відділенням Світловодської ЦРЛ
Бахмач І.О.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top