Субота, 15 грудня 2018
Віталій Асауленко Здоров'я

Після двох сеансів у Соляній кімнаті менше захекуюсь і задумався кидати палити Новина з фото

Після двох сеансів у Соляній кімнаті менше захекуюсь і задумався кидати палити
Марафонську дистанцію (42 км 195 м) ще донедавна пробігав граючись. Та віднедавна помітив — легень не вистачає. Знайомий лікар порадив подихати цілющим повітрям у соляній печері та, звісно, зав’язувати з куривом…

З куривом — зрозуміло. А от найближча від нашого містечка природна соляна печера знаходиться аж за Карпатами — у селищі Солотвино на Закарпатті, яке стало ледь не всесвітньовідомим курортом завдяки саме отим печерам. Далеченько, щоправда. Та треба їхати…

Як тут читаю: у Світловодську на Павлова,11 запрацювала своя соляна "печера", точніше, кімната, яка, як і природні соляні печери, за своїми функціональними характеристиками максимально наближена до оригіналу. А якщо так, то скільки ж грошей економиться!?

Після двох сеансів у Соляній кімнаті менше захекуюсь і задумався кидати палити

…І після перших двох сеансів по 45 хвилин серед солі у кімнаті, повітря якої якось ще й іонізується, набагато легше дихати стало. І не захекаючись пробігаю, нехай не марафонську дистанцію, але 39 км — запросто. Може, ще й палити кинути?

Звісно, про марафонські пробіжки — цілковитий жарт, бо, коли ще й не курив, бігати не любив. А от щодо цілющого ефекту Соляної кімнати — цілковита правда! За рахунок чого сей ефект досягається та про інші цікаві нюанси цього самого ефекту, включно із Кисневими коктейлями, якими, для більшого ефекту від солі, також, можна поласувати у міні-барі поряд — розповімо у подальшому.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top