Неділя, 28 травня 2017
ТОП-новини Події

Унікальний малюк зі Світловодська Юра Михайлик ще раз вразив всю Україну Новина з фото Новина з відео

Унікальний малюк зі Світловодська Юра Михайлик ще раз вразив всю Україну
А сталося це у другому півфіналі талант-шоу "Україна має талант. Діти 2" 13 травня у прямому ефірі телеканала СТБ. Мільйони людей, затамувавши подих, спостерігали, як дворічний хлопчик безпомилково визначався серед 60 порід собак, хоча знав 90!
Нагадаємо, що 4 місяці тому Юрчик брав участь у кастингу шоу, легко визначаючи 50 музичних інструментів, за що і отримав три "так" від журі. Коли подорослішав і підготувався, поїхав з мамою Олею на півфінал і знову вразив не тільки журі, а й всю Україну. Юра продемонстрував ґрунтовні знання порід собак. Судді просили малюка вказати на одну з трьох порід собак, наприклад: євразія, пар біт чи ірландський вовкодав. Юрчик жодного разу не помилився і інтерактивне випробування пройшов успішно.

"83% глядачів у телепорталі сказали: "Так, це мега-круто!" і лише 17% не підтримали його, бо мабуть не люблять собак…" — жартував ведучий Дмитро.


І хоча Юра Михайлик не потрапив до фіналу, його обійшли доросліші діти, він гучно заявив про себе і про свою талановиту маму на всю країну. А це хороший результат!

Унікальний малюк зі Світловодська Юра Михайлик ще раз вразив всю Україну

Мама Оля розповідає, що за останні чотири місяці її життя змінилося, вона отримала три пропозиції роботи. У дитячому садку, що відвідує Юра, батьки і вихователі зацікавилися методикою, за якою вона змогла так розвинути свого сина. Цією інформацією вона залюбки ділиться з усіма охочими:

"Коли синочок ще був під серцем (з чотирьох місяців), ми почали працювати. Щодня приділяли півгодинки математиці, півгодинки анлійській мові, півгодинки читали казочки… Є кілька методик, я обрала ті, що були для мене цікавими, і використовую щодня."


Унікальний малюк зі Світловодська Юра Михайлик ще раз вразив всю Україну

Батько Юрчика Віталій пишається і мамою, і сином:

"Це заслуга Олі і її велика праця. У Юрчика хороша пам’ять, він ще не вміє як слід розмовляти, але все може показати, наприклад, знає де знаходиться його дитсадок".

Унікальний малюк зі Світловодська Юра Михайлик ще раз вразив всю Україну

Велику увагу мама Оля приділяє і харчуванню сина. Все готує сама, навіть цукерки, нічого готового не купує в магазині.

А головне, що призводить до таких приголомшуючих результатів, на думку педагога Ольги Михайлик, є усвідомлення малюком, що кожного дня треба працювати. Коли Юрчик прокидається, зразу робить зарядку і… біжить до абетки.

"Дитинство — це не тільки гра в пісочниці і ловля метеликів", — стверджує Ольга.


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 16.10.2016 | 5 комментарів | 0 публікацій
Величезна гордiсть за нашого земляка, за його матусю!
  • Не нравится
  • +4
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top