Середа, 29 березня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини

Чертог смерті Новина з фото Новина з відео

Чертог смерті
Якби Іван Котляревський жив у Світловодську у наш час на вулиці, названій на його честь, навряд чи він написав би свою "Енеїду" — через вереск худоби, яку ріже його сусіда та через сморід звалених у купу вмісту їхніх кишок.
Шість років тому художник, різьбяр, чия робота, між іншим, прикрашає двері нашого Свято-Покровського Собору, Валерій Сукач, аби мати власну творчу майстерню, "затяг паски" і, замість комуналки на Конька, придбав приватний будиночок на вулиці Івана Котляревського — всесвітньо-знаного автора безсмертної "Енеїди" — з "врем’янкою", яка тут же стала оцією самою творчою майстернею. І назва вулиці-то яка символічно-творча: твори до нестями! Та, не судьба, виявилось… Роки зо три тому його сусіда, який до цього працював різником худоби на козярчуківському "ВК і К", пішов на "вільні хліби", утворивши щось на кшталт забійного підприємства у… власному обійсті. Та й забиває, заробляючи собі на прожиття, нещасних хрюшок, яких йому ледь не щодня звозять замовники, десятками. І не лише хрюшок…

"До речі, знаєте, що треба робити аби яловичина файною була?, — спитала Олена Сукач, дружина пана Валерія, — Корівку потрібно тримати на прив’язі — не даючи ані сіна, ані води — протягом доби. І лиш тоді її різати… Уявляєте, як реве приречена тварина? Задля цього різник (грошенята-то завелися) придбав сусідню (через дорогу) оселю"...


Тепер уявімо оці регулярні смертні мукання приречених корів, свиней, яким вкорочує віку оцей різник у компанії найманих хлопців. А тепер уявіть ріки крові з забитих тварин, що розтікаються по сусіднім городам, і купи із вмістом їхніх кишок, які різник звалює у своєму-таки дворі — мало того, що оце все смердить неймовірно, так воно ще й потрапляє у підземні води, які споживають тубільці.

…Тут не те, що митець (як наш пан Валерій) творити не зможе — будь-яка адекватна людина ризикує збожеволіти. Тож і кинулись природно Сукачі правди шукати. І правоохоронців викликали. І зібравши підписи сусідів (хоча, які там сусіди — напівживі пенсіонери), до влади достукатись намагались. Та, де там!? Поліція каже: то — приватна власність і ми не маємо права туди влазити; податківці — він у нас не зареєстрований тощо. Навіть санепідстанцію — і ту не насторожив моторошний сморід…

А може оцей різник підкупив оцих усіх містечкових чинуш? Може вище треба?, - спитав кореспондент у пана Валерія.

Ми це теж припускаємо. Адже сам наш сусід, погрожуючи мені і моїй родині, заявляє про те, що у нього тут все "схвачено". А коли очі свої заливає оковитою — наважується ще і серед ночі гепати по забору. І все це – попри наші заяви до властей, які ми доповнюємо чисельними фото- та відеоматеріалами. Звертались і до Олеся Довгого… У його Громадській приймальні нам порадили фіксувати всі наші тутешні звернення і у разі бездіяльності властей — надати їм.

Аби ця інформація не виглядала однобокою, ваш кореспондент зробив спробу побалакати із тим сусідом-різником… З хвилину гавкав охоронець його хазяйства — такий собі грізний псюра, вівчарської породи Алабай. Та так ніхто з хати і не вийшов. І, як доповнив наш співрозмовник, оцього пса, після того, як він покусав сусідського громадянина ромської національності (після чого цигани здійняли бучу), наразі таки посаджено на цеп. І на тому спасибі.

Постскриптум. На бідкання Сукачів, що, мовляв, робити, коли ті, хто має щось робити "умивають руки", ваш кореспондент порадив клин "клином вибивати": виставити потужні колонки у бік обійстя цього різника і врубати "на всю" несамовиті людські крики… І так — цілодобово. А що? Моя приватна власність, у якій кожен має право "розважатись" на свій розсуд.

Постскриптум №2. Подружжя Сукачів, яке продовжує слухати крики приречених тварин, на відміну від інших людей, зі страхом чекає на теплу пору року — коли до цих несамовитих криків і хрипів додасться ще й сморід від куп вмісту кишок знищених тварин.

Постскриптум №3. На основі відеоматеріалів, відзнятих цим подружжям, додавши їхні коментарі, ми змайстрували сюжет (Увага! Ненормативна лексика!)— як для наших шановних читачів, так і для відповідальних чиновників — аби вони нарешті дослідили, чи функціонує у житловому секторі скотобійня.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top