Субота, 19 серпня 2017
Корисна інформація

Звіт начальника Світловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Короткої Марії Григорівни про роботу управління за 2016 рік Новина з фото

Звіт начальника Світловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Короткої Марії Григорівни про роботу управління за 2016 рік
Відповідно до основних Пріоритетів діяльності Світловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області протягом звітного року забезпечено стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсій, вживалися заходи щодо збалансування бюджету Фонду, подальшого реформування пенсійної системи, покращення якості обслуговування громадян, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи.
Протягом 2016 року на фінансування виплати пенсій за рахунок законодавчо визначених джерел було спрямовано 493119,0 тис. грн., що на 1101,6 тис. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Із них за рахунок коштів Державного бюджету – 60712,4 тис. Грн.

В звітному періоді управлінням призначено пенсії 808 громадянам, що на 4 особи менше порівняно з 2015 роком.

Середній розмір пенсії станом на 01.01.2017 року становить 1595,54 грн. і з початку року зріс на 20,44 грн.

Станом на 01.01.2017 року 5 банківських установ здійснюють операції по обслуговуванню поточних рахунків пенсіонерів міста, Світловодського та Онуфріївського районів. Чисельність одержувачів пенсій в установах банку склала 12037 осіб, що становить 47,2 % від загальної чисельності пенсіонерів. Загальна сума пенсійних виплат через поточні рахунки в банківських установах за звітний період склала 231833,3 тис. грн., економія коштів за безкоштовну доставку пенсій розрахунково складає 2086,5 тис. Грн.

Прийнято 334 заяв від тимчасово переміщених осіб на виготовлення платіжної картки, яка є одночасно пенсійним посвідченням, для передачі їх до AT "Ощадбанк".

На підставі списків, надісланих Мінфіном для проведення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для отримання пенсії, перевірено документи 142 пенсіонерів. За результатами верифікації та моніторингу достовірності інформації направлено 137 листів одержувачам пенсій щодо необхідності надання паспортних даних та ідентифікаційних кодів, проведено корегування персональних даних за наданими документами 98 особам.

В 2016 році до бюджету Фонду надійшло 117313,4 тис. грн. з урахуванням надходжень розмежування до Пенсійного фонду України від єдиного соціального внеску та платежів, які адмініструє Фонд, що на 69188,5 тис. грн. менше, ніж за відповідний період минулого року (у зв’язку зі зниженням ставки єдиного соціального внеску). План з надходження коштів, адміністрування яких здійснює управління, виконано на 142,0 % (понад 2640,0 тис. грн.).

У 2016 році надійшло збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій в сумі 2080,8 тис. грн., або 100,4% запланованих.

Станом на 01.01.2017 року заборгованість з платежів до Фонду складає 47183,8 тис. грн., в тому числі з відшкодування пільгових пенсій – 31941,6 тис. грн. Сума боргу платників, які перебувають у процедурах банкрутства та мають безнадійний статус боргу складає 97,1 % (45825,3 тис. грн.), з дієвим статусом боргу – 2,9 % (1358,5 тис. грн.) від загальної суми заборгованості. Поряд з цим, з початку року відбулося зростання заборгованості з відшкодування пільгових пенсій економічно активних платників на 826,2 тис. грн.

1548 найманих працівників, або 9,3 % їх загальної чисельності, отримують заробітну плату на рівні або менше мінімальної.

За результатами спільних дій з органами Державної фіскальної служби, місцевими органами влади, громадськими організаціями у 2017 році легалізовано 8 робочих місць, додатково залучено 143,6 тис. грн.

З 1 травня 2016 року в управлінні розпочато впровадження в експлуатацію централізованої системи "Призначення та виплата пенсій" на основі електронної пенсійної справи Інтегрованої комплексної інформаційної системи. Міграція даних з локальних баз автоматизованої системи обробки пенсійної документації до реєстру застрахованих осіб з їх одночасною перевіркою станом на 1 жовтня поточного року завершена.

Для ефективного запровадження підсистем для працівників фронт - та бек – офісів управління протягом 2016 року додатково встановлено 10 комп’ютерів, 2 пристрої для друку та 5 пристроїв для сканування.

Протягом звітного періоду управлінням проведено 669 перевірок щодо достовірності документів, що надаються для призначення (перерахунку) пенсій до управління Фонду, виявлено 104 порушення; 128 перевірок страхувальників щодо правильності нарахування, обчислення, повноти і своєчасності сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та інших платежів від підприємств, установ, організацій та громадян і достовірності відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, складено 115 приписів про усунення порушень пенсійного законодавства, 2 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності. Під час проведення перевірок поштових відділень щодо цільового використання коштів Фонду виявлено 31 порушення в оформленні виплатних документів.

З метою належного обліку прав застрахованих осіб на соціальні виплати в центральних інформаційних реєстрах Пенсійного фонду України забезпечено актуалізацію даних щомісячної звітності 1165 страхувальників на 16603 застраховані особи та річної звітності – 2441 фізичної особи - підприємця.

Забезпечено розвиток електронного документообігу з громадянами, юридичними особами та фізичними особами - підприємцями, зокрема через засоби веб-порталу інформаційних послуг Пенсійного фонду України, де зареєстровано 4677 користувачів.

В звітному періоді розглянуто 403 звернення громадян, що на 15,7% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. На особистий прийом в управління Фонду звернулось 384 відвідувача (95,3% від загальної кількості), що на 18,6% менше порівняно з відповідним періодом минулого року.

В об’єднаному управлінні продовжується проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення та загальнообов’язкового державного соціального страхування, постійно використовуються різноманітні форми роботи і здійснюється пошук нових форм.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року № 1055 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" у визначені терміни проведено реорганізацію управлінння Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі та управління Пенсійного фонду України в Онуфріївському районі шляхом злиття в Світловодське об’єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області. Штатна чисельність управління складає 74 особи. Станом на 01.01.2017 року укомплектованість кадрами становить 95,9%.

В звітному періоді звернень громадян з приводу порушень державними службовцями управління норм Закону України "Про запобігання корупції" не було, працівники управління до дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності не притягались.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем
 • Юлія Тодосієнко 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Юлія Тодосієнко-фото
  Прикро, що очільник міста, який має дбати про всю громаду, так образливо говорить про освітян . І хоча він називає "раковою пухлиною" управління освіти, але ж і там працюють педагоги-методисти, люди з великим досвідом роботи, які не тільки керують, а й допомагають вчителям бути в курсі всіх інновацій. І якщо освіта міста має позитивний результат в роботі, то , мабуть, керівництво на своєму місці.

Top