Неділя, 28 травня 2017
ТОП-новини Події

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло Новина з фото

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло
Бізнес-центр (БЦ) на Героїв України, 94 знеструмили на п’ять діб. Без світла потерпали п’ятдесят орендарів: відділення банку, інтернет-провайдер, брокерська та страхові контори, інші приватні підприємці. Вчора, 26 грудня світло дали. Чи надовго? На це питання ми намагалися відшукали відповідь.
Минуло півтора місяці, як до керівництва СП ТОВ "Світловодськпобут" повернулися опальні з квітня 2015 року "політрейдівці". І почали наводити лад у тому безладі — як вони вважають, що утворився на підприємстві за їхньої відсутності.

Офісний Бізнес-центр (БЦ) на Героїв України, 94 став одним із перших об’єктів, який, на думку нового (старого) керівництва СП, треба "підмести", а передачу офісної 5-поверхівки на обслуговування КП "Карат", керівником якого з березня 2016 року став соратник нинішнього мера Валентина Козярчука Юрій Медвєдєв, скасувати, як незаконну.

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло

До того ж керівництвом СП в особі генерального директора Сергія Московського було виявлено, що оцей "Карат" завинив СП, яке постачає електроенергію БЦ, за опалення, світло, оренду офісних приміщень тощо, приблизно, 140 тисяч гривень. Відтак, вирішили в СП, "Каратові" слід погасити борг і повернути БЦ його законному власникові, тобто, "Світловодськпобутові".

Натомість "Карат", повідомив нам Медвєдєв опісля події, що сьогодні відбулася (про що нижче), справно сплачував по рахунках і навіть борг СП за електроенергію у 50,3 тисячі гривень погасив. Не говорячи вже про те, що "Карат" регулярно виручав коштами СП, чиї рахунки були заарештовані, на придбання паливно-мастильних матеріалів, запірної арматури тощо… Сума виходить, також, у межах 140 тисяч гривень.

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло

"Так, що у нас практично "по-нулях", — каже Юрій Медведєв.


А ще додає, що така аргументація аж ніяк не влаштовувала СП, яке від 13-ої години четверга, 22 грудня знеструмило увесь Бізнес-центр. А це близько п’ятдесяти орендарів — відділення банку, інтернет-провайдер, брокерська та страхові контори і таке інше, і тому подібне. Ба, більше, говорить Медвєдєв, минулої суботи до підвалу, де знаходиться засувка централізованого опалення БЦ, намагалися увійти слюсарі "Світловодськпобуту" і злити воду з системи — щоб відключити ще й опалення цієї офісної 5-поверхівки. Та охорона БЦ не допустила цього.

А між тим, вів далі наш співрозмовник, знеструмлені орендарі матюкають його "на чому світ стоїть" і погрожують звернутися до суду — щоби "Карат" відшкодував їм заподіяні оцим знеструмленням збитків.

"У такому випадку, ми звертатимемось також до суду із реґресним позовом до "Світловодськпобуту", — адже ж це не ми відключали світло".


Тож, вчора, 26 грудня, Медвєдєв і близько 30 орендарів з БЦ направились прямісінько на СП спілкуватися з його керівництвом. ЗМІ туди не пропустили, керівництво СП від коментарів утрималось, обіцяючи, що незабаром воно оприлюднить своє бачення ситуації, що склалася.

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло

Натомість Юрій Медвєдєв, який з нами поспілкувався, повідомив, що гендиректор Московський закликав на цій зустрічі орендарів розривати договори оренди з "Каратом" і укладати такі договори безпосередньо із "Світловодськпобутом". У такому випадку, попередив Медведєв, закликавши одночасно сторони залишатися у правовому полі, КП "Карат" звертатиметься до суду, щоб ті, хто розірвав із ним договір оренди, звільнили приміщення.

"І взагалі, ви ж розумієте, що я призначений Валентином Козярчуком директор і чинити те, на чому наполягає "Світловодськпобут", без його відома я не вправі", — підкреслив Медвєдєв.


А ще додає, що йому таки вдалося вмовити Московського зустрітися з Валентином Козярчуком і врешті дати струм на Бізнес-центр. Та як попередив його Сергій Московський, якщо консенсусу з градоначальником знайдено не буде — подача струму буде знов негайно припинена.

…Про що достойники (Козярчук і Московський) говорили у мерському кабінеті тет-а-тет майже дві години не знає навіть і наш співрозмовник. Але те, що подача струму на БЦ не припинилася на сьогоднішній вечір, дозволяє припустити: до чогось консенсусного вони таки домовились.

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top