Четвер, 30 березня 2017
ТОП-новини Події

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло Новина з фото

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло
Бізнес-центр (БЦ) на Героїв України, 94 знеструмили на п’ять діб. Без світла потерпали п’ятдесят орендарів: відділення банку, інтернет-провайдер, брокерська та страхові контори, інші приватні підприємці. Вчора, 26 грудня світло дали. Чи надовго? На це питання ми намагалися відшукали відповідь.
Минуло півтора місяці, як до керівництва СП ТОВ "Світловодськпобут" повернулися опальні з квітня 2015 року "політрейдівці". І почали наводити лад у тому безладі — як вони вважають, що утворився на підприємстві за їхньої відсутності.

Офісний Бізнес-центр (БЦ) на Героїв України, 94 став одним із перших об’єктів, який, на думку нового (старого) керівництва СП, треба "підмести", а передачу офісної 5-поверхівки на обслуговування КП "Карат", керівником якого з березня 2016 року став соратник нинішнього мера Валентина Козярчука Юрій Медвєдєв, скасувати, як незаконну.

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло

До того ж керівництвом СП в особі генерального директора Сергія Московського було виявлено, що оцей "Карат" завинив СП, яке постачає електроенергію БЦ, за опалення, світло, оренду офісних приміщень тощо, приблизно, 140 тисяч гривень. Відтак, вирішили в СП, "Каратові" слід погасити борг і повернути БЦ його законному власникові, тобто, "Світловодськпобутові".

Натомість "Карат", повідомив нам Медвєдєв опісля події, що сьогодні відбулася (про що нижче), справно сплачував по рахунках і навіть борг СП за електроенергію у 50,3 тисячі гривень погасив. Не говорячи вже про те, що "Карат" регулярно виручав коштами СП, чиї рахунки були заарештовані, на придбання паливно-мастильних матеріалів, запірної арматури тощо… Сума виходить, також, у межах 140 тисяч гривень.

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло

"Так, що у нас практично "по-нулях", — каже Юрій Медведєв.


А ще додає, що така аргументація аж ніяк не влаштовувала СП, яке від 13-ої години четверга, 22 грудня знеструмило увесь Бізнес-центр. А це близько п’ятдесяти орендарів — відділення банку, інтернет-провайдер, брокерська та страхові контори і таке інше, і тому подібне. Ба, більше, говорить Медвєдєв, минулої суботи до підвалу, де знаходиться засувка централізованого опалення БЦ, намагалися увійти слюсарі "Світловодськпобуту" і злити воду з системи — щоб відключити ще й опалення цієї офісної 5-поверхівки. Та охорона БЦ не допустила цього.

А між тим, вів далі наш співрозмовник, знеструмлені орендарі матюкають його "на чому світ стоїть" і погрожують звернутися до суду — щоби "Карат" відшкодував їм заподіяні оцим знеструмленням збитків.

"У такому випадку, ми звертатимемось також до суду із реґресним позовом до "Світловодськпобуту", — адже ж це не ми відключали світло".


Тож, вчора, 26 грудня, Медвєдєв і близько 30 орендарів з БЦ направились прямісінько на СП спілкуватися з його керівництвом. ЗМІ туди не пропустили, керівництво СП від коментарів утрималось, обіцяючи, що незабаром воно оприлюднить своє бачення ситуації, що склалася.

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло

Натомість Юрій Медвєдєв, який з нами поспілкувався, повідомив, що гендиректор Московський закликав на цій зустрічі орендарів розривати договори оренди з "Каратом" і укладати такі договори безпосередньо із "Світловодськпобутом". У такому випадку, попередив Медведєв, закликавши одночасно сторони залишатися у правовому полі, КП "Карат" звертатиметься до суду, щоб ті, хто розірвав із ним договір оренди, звільнили приміщення.

"І взагалі, ви ж розумієте, що я призначений Валентином Козярчуком директор і чинити те, на чому наполягає "Світловодськпобут", без його відома я не вправі", — підкреслив Медвєдєв.


А ще додає, що йому таки вдалося вмовити Московського зустрітися з Валентином Козярчуком і врешті дати струм на Бізнес-центр. Та як попередив його Сергій Московський, якщо консенсусу з градоначальником знайдено не буде — подача струму буде знов негайно припинена.

…Про що достойники (Козярчук і Московський) говорили у мерському кабінеті тет-а-тет майже дві години не знає навіть і наш співрозмовник. Але те, що подача струму на БЦ не припинилася на сьогоднішній вечір, дозволяє припустити: до чогось консенсусного вони таки домовились.

У вікнах Бізнес-центру після п’яти «знеструмлених» діб таки засяяло світло

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Вчора, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top