Вівторок, 13 квітня 2021
ТОП-новини Відео Влада

Суботня прес-конференція мера: раптовість без сенсацій Новина з фото Новина з відео

Суботня прес-конференція мера: раптовість без сенсацій
Зажевріла надія, що з понеділка дадуть тепло.


Скликання міським головою Валентином Козярчуком пресової конференції 15 жовтня наштовхувало (вихідний день, та ще й після Покровського святкового вихідного) на думку, що мер вріже правду-матку без різних там розмитих слівець — "певні", "деякі" або "прізвища називати не буду". Але, сенсації не сталося… Як і варто було очікувати, провідною темою його і його заступника з питань ЖКГ Анни Нестеренко зустрічі із тутешніми журналістами стало напруження з початком опалювального сезону у місті.

"Станом на сьогодні "Світловодськпобут" все ще не отримав договорів з НАК "Нафтогаз України", — розпочав градоначальник.


Після чого розповів, що він очолює місто вже десять місяців. І увесь цей час він натикається на шалений спротив попередників. І питання якісного централізованого теплопостачання — не виняток: відсторонені у квітні 2015 року керманичі "Світловодськпобуту" і "домовитись" з головою намагалися, і судяться безкінечно. Потім він на дошці намалював "12 млн. гр."

"Оце — сказав він, — за минулий опалювальний сезон ми скоротили заборгованість "Світловодськпобуту". Оце — ті кошти, які підприємство отримує внаслідок своєї господарської діяльності. І це ще ми нічого не почали там робити щодо модернізації. З 2001 року — з часу створення підприємства — громада міста не отримала ані копійки дивідендів".


Та й депутатський корпус не кращий — "рубають" мерські ініціативи по всіх напрямках. А от відверто заявити і підписатись у тому, що вони офіційно перебувають у опозиції до голови та його Команди у цих "певних" обранців духу не вистачає. Як приклад — діяння депутатської комісії з бюджетних питань, яка не пристала на пропозицію Козярчука перерозподілити грудневу зарплату дитсадівського персоналу персоналу ПТУ №5, який вже два місяці потерпає без зарплати. А коли у листопаді надійде із держбюджету зарплата для ПТУ — повернути її дитсадківцям… Так от, каже пан Валентин, бюджетні "комісари", замість того, щоби просто формально підписати прокол щодо цього перерозподілення, ініціюють скликання позачергової сесії міськради, прирікаючи працівників ПТУ на подальше безгрошів’я… Раніше, вів далі градоначальник, він, стикаючись з такими протидіями, навіть палити почав. Але згодом зрозумів, що депутати — це таке собі віддзеркалення суспільства. Усвідомивши це, він заспокоївся і кинув курити.

Далі настала черга його комунальної заступниці. Пані Анна також чимало часу відвела складності поточного моменту. Причому, увесь час посміхалася. Що прислужилося для запитання їй від нашого видання — рівно, як запитання Козярчуку, опосередковано пов’язане із тютюнопалінням... Нагадавши градоначальникові його мотивацію щодо припинення цієї згубної звички, ми спитали у нього, чи не виникає у нього бажання, з огляду на геть кепську ситуацію з початком опалювального сезону, закурити знов? У відповідь пан Валентин розповів про агітаційний намет Партії пенсіонерів на базарі і, виходячи з цього, наголосив на важливості розбудови у місті і в країні цілому громадянського суспільства, яке не буде куплятися обіцянки-цяцянки від політиків. І допоки цього не станеться, ситуація на краще не зміниться… Натомість Нестеренко, відповідаючи на наше запитання стосовно постійної усмішки на своєму обличчі, порівняла два тижні перемовин у високих столичних кабінетах (щодо опалення) пробиванням непробивної стіни — у тому ж "Нафтогазі" її не покидало мерзенне відчуття, що нафто-газівники елементарно витирають ноги об світловодців. Від чого пані Анні майже постійно хотілося плакати… Варто припустити, що її психіка у такий спосіб (усмішка) вмикає самозахист від нервового зриву… Якби там не було, але її усмішка таки виявилась небезпідставною: з понеділка-вівторка (17-18 жовтня) "Світловодськпобут" таки має розпочати відпускати своє централізоване тепло і квартирам, і освітнім, і медичним закладам… Тобто, усім.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top