Четвер, 22 жовтня 2020
ТОП-новини Фоторепортаж ТРК ''Веселка'' Культура

Пісня для народу — його нагорода! Новина з фото Новина з відео

Пісня для народу — його нагорода!
26 березня у Світловодському районному будинку культури свій 35-й день народження святкував дипломант І ступеню Всеукраїнського пісенного фестивалю "Калиновий спів" (м. Кіровоград) – народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль "Відлуння".


З гарним настроєм і творчим налаштуванням колектив "Відлуння" звітував перед своїми глядачами, бо пісня для народу – його нагорода, це стан душі, поклик серця та безмежний позитив. Це було справжнє свято пісні!

Кожен учасник ансамблю — особистість. Художній керівник "Відлуння"Олександр Безуглов — людина тонкої душі, талановитий аранжувальник і педагог. Василь Кузьменко — концертмейстер, грає на баяні, трубі, сопілці. Природа щедро обдарувала його прекрасним голосом, поетичною душею, надзвичайною музикальністю. Микола Чорновол — музикант, співак, читець, ведучий багатьох концертів. Олександр Мяснянкін — музикант, соліст ансамблю — запорука злагодженої роботи в колективі, справжній "соловейко" колективу. Вадим Задніпряний — музикант, соліст ансамблю, грає на кларнеті, сопілці, коробочці. Як і Мяснянкіна, в дитинстві його називали Робертіно Лоретті. Петро Кицьманюк — майстер з виготовлення сопілок, соліст ансамблю, грає на тромбоні, сопілці. Олександр Миташоп — соліст ансамблю, грає на бубні, малому барабані, дуже хазяйновита людина, пошив шаровари, пояси учасникам ансамблю, чохли на деякі музичні інструменти. Організовує для "відлунівців" відпочинок. Володимир Котляр — його захоплення українською піснею є джерелом натхнення для всього колективу. Михайло Чабан — грає на контрабасі, співає, він — фундамент колективу "Відлуння". А всі разом — це улюблений мешканцями міста і району талановитий вокальний колектив, адже жодне свято не обходиться без їх запальних пісень!

Вітаємо колектив з ювілейною датою і бажаємо нових творчих досягнень!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top