Середа, 06 листопада 2024

^ Реклама ^
Події

Благодійні внески — під контроль громадськості. Під дуже суворий контроль! Новина з фото

Благодійні внески — під контроль громадськості. Під дуже суворий контроль!
10 березня створена нещодавно на розпорядження міського голови розширена комісія з перевірки використання благодійних внесків у Світловодській ЦРЛ у Депутатській кімнаті "білого дому" здійснила проміжний звіт щодо результатів своєї роботи.
^ Реклама ^

Відкриваючи засідання, її голова, міськдеп Андрій Маліцький доповів, що протягом останніх днів його комісія у складі місцевих обранців, виконкомівців та громадськості ретельно перевіряла надану медиками кошторисну документацію за 2015 рік… Наголошуючи на авторитетності комісії, ще один її член, а також міськдеп Надія Мальцева, привернула увагу на те, що керівництво ЦРЛ було настільки наполохане грядущою перевіркою, що в одну мить скасувало обов’язкову плату на цілий ряд медичних обстежень й аналізів…

Так от, вів далі Маліцький, спочатку "комісари" уважним чином вивчили саме Положення про благодійні внески і їх ("комісарів") вкрай здивувало, що в одному з його пунктів вказано, що напрямки використання цих внесків визначає комісія при ЦРЛ. Тобто, на погляд комісії (тієї, що на чолі з Маліцьким), така практика – коли медики самі визначають, куди спрямувати людські пожертви – є не вельми справедливою. Що, за словами доповідача, знайшло відображення у деяких пунктах використання цих пожертв. Ні, "комісари" розуміють потребу у необхідності закупівлі на благодійні внески всього того, що сприяє одужанню хворих. У тому числі, й справно-працююча каналізація. Їх лиш дивує, що на її ремонт було витрачено аж 29 тисяч гривень. А ще – передплата періодичних видань на 15 з половиною тисяч і таке інше.

Благодійні внески — під контроль громадськості. Під дуже суворий контроль!

І що будемо робити далі?.. Це запитання рефреном лунало протягом всього даного засідання, "втручаючись" у какофонію виступів й коментарів, подеколи, кількох присутніх одночасно… Працювати далі, добиваючись максимальної прозорості використання пожертв. Шляхів щодо цього, звісно, було запропоновано чимало, зокрема: встановлення на вході до поліклініки такого собі терміналу для зчитування номіналу купюр, "завести" в інтернеті медичний сайт, де б кожен благодійник бачив, куди "пішли" його пожертви, "розбавити" оту медкомісію громадськістю, яка матиме пріоритетне право (їй видніше) дозволяти – не дозволяти медикам витрачати благодійні внески тощо. Але всі були одностайні: робота комісії має тривати ані на мить не припиняючись!
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top