Вівторок, 26 січня 2021
Культура

Літературно-туристичний круїз відбувся у бібліотеці-філії №2 Новина з фото Новина з відео

Літературно-туристичний круїз відбувся у бібліотеці-філії №2
"Нема такої вулиці у місті, яку б, як світловодець, не любив…" – такими словами з вірша Володимира Сідуна і почався літературно-туристичний круїз "Люблю над Дніпром своє місто зелене", який відбувся в бібліотеці-філії №2 до Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання.


Наше місто розташоване в одному з привабливих місць України на березі Кременчуцького водосховища. Тут усе втішає око відпочиваючих: і сині далі моря, і ліси, і пейзажі островів, і міські вулиці з розкішними фруктовими та декоративними деревами. Все це створює гарні умови для відпочинку. Безліч чудових, затишних куточків та місць для захоплюючих туристичних подорожей є на Світловодщині, саме тому у нас набуває популярності зелений і сільський туризм.

Директор краєзнавчого музею Віктор Сергеєв, використовуючи фотодокументи з музейного архіву, розповів школярам про Світловодщину туристичну, про цікаві факти з історії і походження назв пам’ятних місць. Діти мали нагоду не тільки переглядати, а і впізнавати історичні місця Світловодська на фотографіях минулих часів.

Привернув увагу всіх присутніх перегляд відеоролика "Світловодськ туристичний", підготовлений провідним бібліографом ЦМБС Тетяною Головачовою, який зайняв ІІІ місце у центрально-українському музейно-туристичному фестивалі в Кіровограді.Молодь з задоволенням взяла участь в історично-краєзнавчій вікторині "І світу не впізнаєш, не знаючи свій край" і продемонструвала гарні знання з історії та сьогодення рідного міста.

Оформлення міні-плаката "Ваші дії по привабленню туристів до Світловодська" дало можливість дітям висловити своє бачення розвитку Світловодська в майбутньому.

Хочеться побажати всім нам, щоб наш край не тільки приваблював туристичними маршрутами, мальовничими краєвидами та базами відпочинку, а і став постійним місцем проведення відпусток багатьох людей!

Дякуємо за співпрацю класному керівнику 8-го класу Цвик Ользі Василівні, бібліотекарю школи №1 Чорновол Ользі Федорівні.

Літературно-туристичний круїз відбувся у бібліотеці-філії №2
Літературно-туристичний круїз відбувся у бібліотеці-філії №2
Літературно-туристичний круїз відбувся у бібліотеці-філії №2
Літературно-туристичний круїз відбувся у бібліотеці-філії №2
Літературно-туристичний круїз відбувся у бібліотеці-філії №2Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top