Четвер, 09 грудня 2021
Культура Відео

Зустріч з ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС відбулися в бібліотеці №2 Новина з фото Новина з відео

Зустріч з ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС відбулися в бібліотеці №2

На зустріч з ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС Петром Саввовичем Острєвим, який був у зоні ліквідації аварії, прийшли учні 9-го класу ЗОШ №1. Захід було присвячено Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.


14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС людей, які ціною свого життя і здоровя змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз цю подію багато хто називає просто днем ліквідатора.

Наслідки вибуху четвертого реактора Чорнобильської атомної сколихнули весь світ. У результаті аварії стався викид величезної кількості радіоактивних речовин з активної зони реактора, які радіоактивною хмарою перенеслись на великі відстані.

Петро Саввович поділився спогадами про ті трагічні роки, коли всі сили цивільних та військових були кинуті на ліквідацію наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС. Молодь мала можливість отримати відповіді на питання, які виникали під час зустрічі.

ЗА ТЕМОЮ: Світловодці вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Учні переглянули відеофільм "Чорнобиль. Загублений світ".


Велику увагу присутніх привертала до себе бібліотечна виставка інсталяція "Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять."

Єдине, що наше юнацтво може зараз віддати героям-ліквідаторам, які за покликом рідної землі вступили у палаючий реактор чи самовіддано рятували людські життя, це пам’ять. Ці люди, не шкодуючи сил і життя, виконали присягу на вірність народові України. Вічна слава героям! І здоров’я тим ліквідаторам, які живуть і працюють в ім’я миру і життя людей.

Зустріч з ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС відбулися в бібліотеці №2

Зустріч з ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС відбулися в бібліотеці №2

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top