Четвер, 21 січня 2021
Корисна інформація

У третині підвальних приміщень житлового фонду Світловодська наведено лад

У третині підвальних приміщень житлового фонду Світловодська наведено лад
Ще 18 листопада 2014 року осені міський голова Юрій Котенко підписав розпорядження про приведення в готовність до використання за призначенням підвальних приміщень, які дозволено використовувати для укриття населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.


Як виконується це розпорядження і що вже зроблено? З цим питанням ми звернулися до Миколи Шалаєвського, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення:

— Станом на 16 березня з 244 найпростіших укриттів, які можуть бути пристосовані для колективного захисту населення міста, лише — 74 (54 у місті та 20 — у селищі Власівка) приведено до стану, що відповідає елементарним санітарним вимогам. Але для того, щоб використовувати ці приміщення як укриття, що дозволять захиститися від окремих факторів, там повинно бути, як мінімум, два входи (основний та аварійний) на випадок завалів та руйнувань; мають бути місця для сидіння та лежання; слід відновити постачання електроенергії; передбачити забір питної води та ємність з водою для санітарно-гігієнічних потреб. В ідеалі має бути туалет з каналізацією, або хоча б якесь пристосоване роздільне місце для справляння природних потреб, можливо переносне.

Зауважу, що в цій третині підвальних приміщень наведено санітарний лад, тобто, прибране сміття, що накопичувалося десятиліттями, але попереду ще багато роботи. Тим, хто до роботи ще навіть не приступав, хочу порадити залучати до наведення ладу населення. Сьогодні кожному потрібно визначитися: він хоче у підвалі мати укриття чи склад для старих речей — і негайно стати до роботи.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top