Неділя, 29 березня 2020
Події

Світловодськ — в режимі підвищеної готовності Новина з фото

Світловодськ — в режимі підвищеної готовності

2 лютого відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю керівників підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність міста.


Микола Шалаєвський, начальник відділу з питань НС повідомив: 26 січня розпорядженням Кабміну введено режим підвищеної готовності в усіх областях країни, крім Луганської та Донецької, де оголошено надзвичайну ситуацію. Микола Іванович пояснив присутнім, що це означає саме для них, як керівників, які документи вони мають підготувати, яку роботу провести та в які строки, кому і коли мають звітувати про зроблене тощо.

Актуальним залишається питання підготовки найпростіших укриттів і приміщень, які можуть бути використані для захисту населення. Найближчим часом вони мають бути приведені у задовільний санітарний стан, забезпечені водою, освітленням, елементарними гігієнічними зручностями. За це відповідають балансоутримувачі.

На засіданні йшлося про необхідність посилення захисту стратегічних обєктів, а також про проведення навчань з відтворенням ймовірних надзвичайних ситуацій.

Світловодськ — в режимі підвищеної готовності

Світловодськ — в режимі підвищеної готовності

Світловодськ — в режимі підвищеної готовності

Світловодськ — в режимі підвищеної готовностіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top