Середа, 22 травня 2024

^ Реклама ^
Спорт ТРК ''Веселка''

Сила волі — шлях до мрії Новина з відео

Сергій Михайленко та Олександр ТкалічСергій Михайленко та Олександр ТкалічІнвалід першої групи здійснив трикілометровий заплив від яхт-клубу до Московської гори.
Сергій Михайленко — мешканець Світловодська, член Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада", інвалід першої групи (не має правої ноги і правої руки, які він втратив у результаті нещасного випадку). Крім активної життєвої позиції та завзятого характеру — має бажання працювати та займається творчістю.
^ Реклама ^

Він віртуозно ріже по дереву і має прекрасні роботи, які з успіхом продає та дарує друзям! Мріє про новий станок для гравірування, свердління та фрезерування, аби вдосконалити свою працю та поставити на більш сучасний рівень. Такий станок коштує близько 15 тис. грн. Сергій впевнений, що зможе заробити ці кошти. А ще, своєю наполегливістю та цілеспрямованістю, хоче довести суспільству, що кожна людина, незважаючи ні на які перешкоди, може досягнути будь-яких вершин і подолати будь-які труднощі, якщо ставить перед собою мету та має мрію!

Минулого року, мешканці міста спостерігали за його перемогою у подоланні відстані від міської пристані до маяка (близько 1000 м), а цього року він став ініціатором більш масштабного заходу.

Здійснити заплив від яхт-клубу до, так званої, Московської гори (с. Нагірне) — давня мрія Сергія, якою він поділився зі своїм знайомим Олександром Ткалічем, і той підтримав його та запропонував подолати цю відстань разом!

Тож, 20 серпня 2013 року за сприяння Управління молоді та спорту, в рамках святкування Дня Незалежності України, відбувся заплив на відстань до трьох кілометрів.

Сергій дуже вдячний тим, хто його підтримав і вірить, що сила волі і духу — це шлях до здійснення мрій!


Відео: ТРК "Веселка"

Фото Ігоря Котлярова

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top