Середа, 22 травня 2024

^ Реклама ^
Події

Творчість Сергія Михайленка оцінили у столиці

Сергій МихайленкоСергій МихайленкоФактично захід набув міжнародного статусу, оскільки в ньому взяли участь самодіяльні майстри та артисти з Росії, Білорусі та інших країн близького зарубіжжя. Претенденти на призові місця проходили серйозний конкурсний відбір з початку травня цього року і ось, нарешті, у вересні представницька комісія за участю відомих в Україні акторів, спортсменів, громадських діячів визначила найкращих.
Надзвичайно приємною несподіванкою стало друге місце в жанрі декоративно-ужиткового мистецтва (різьблення по дереву) світловодця Сергія Михайленка, активного учасника Центру соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада".
^ Реклама ^

Творчість Сергія Михайленка оцінили у столиціТрохи більше року Сергій займається творчістю і вже брав участь в міських та обласних виставках, а тепер його майстерність було гідно поціновано у столиці на республіканському рівні. Беручи до уваги, що свої роботи Сергій створює буквально однією лівою рукою, ще більше захоплює і викликає повагу його обдарування. Настільки витонченими та досконалими є виконані Сергієм витвори з дерева. Своїм успіхом Сергій завдячує Івану Якименку — першому вчителю з різьби, а також щиро вдячний Олені Куценко, директору центру соціальних служб для молоді, Володимиру Живицькому, відеооператору — за підготовку конкурсних матеріалів, Юрію Богдану, директору АТП 13507 — за допомогу в поїздці до Києва на гала-концерт фестивалю.

Творчість Сергія Михайленка оцінили у столиці

Олена Шаньгіна,
голова Центру "Добрада".

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top