Понеділок, 25 травня 2020
Влада

Комунальне реформування. "Равлик" зсунувся Новина з фото

У президії Юрій Котенко, його заступник з питань ЖКГ Олександр Сич, а між ними Надія МальцеваУ президії Юрій Котенко, його заступник з питань ЖКГ Олександр Сич, а між ними Надія МальцеваЗа три дні до нового року члени Громадської ради (на чолі з Надією Мальцевою, прим. ред.) нарешті дочекалися — після кількох зривів попередніх домовленостей, на її засідання, пов’язані з реформуванням ЖКГ, завітали і міський голова Юрій Котенко, і його заступник з питань комунальної сфери Олександр Сич, і секретар міської ради Зінаїда Климчук.
І навіть начальники двох ЖЕКів Євген Кармаліта та Микита Письменний не проігнорували засідання.


Час швидкоплинний. І за його плином забуваються деякі нюанси. Тому нагадаю, що все розпочалося більше року тому, коли на Громадських слуханнях у переповненій залі Палацу культури міський голова Юрій Котенко дав "зелене світло" довгоочікуваній реформі ЖКГ міста. Тож незабаром реформа, впровадити яку міську владу зобов’язали її роботодавці, тобто мешканці міста, почалася повним ходом. Мер розірвав контракти з начальниками ЖЕКів, і створив Управляючу компанію, куди було переведено більшість працівників ЖЕКів. Та не розрахував свої сили наш мер. Забув, що в місті за нього є більш "головніші". Саме до них, рятуючись, подалися ЖЕКівські боси. І мер відразу мер "забюлетенив" на кілька місяців. За це час була ліквідована Управляюча компанія та "реанімовано" ЖЕКи разом із їхніми начальниками… Напевне відчуття такої "обпльованості" позначилось на виборчих уподобаннях світловодців, які забажали бачити своїм представником у Верховній Раді не досвідченого (але провладного) парламентарія, а невідомого 30-річного хлопця, який, здається, всього три зустрічі провів з місцевими виборцями. Та й то — здебільшого на них не говорив, а грав на гітарі і співав замріяних пісень.

Скептичні погляди у бік президіїСкептичні погляди у бік президії…Але, як би комусь не хотілось, громадяни, об’єднані у Громадську раду, ніяк не хочуть забувати про резолюцію отих Громадських слухань. І більш того — постійно нагадують про це меру. І ось в переддень Нового року ця зустріч все-таки відбулася. На ній з боку влади прозвучали пояснення, що причина затримки реформи у великій заборгованості мешканців міста по квартплаті, що назріла необхідність її підвищення тощо. Та це все не стане на заваді реформ, бо, сказав мер, Любов Макарівна (Чекаленко, прим. ред.), яка ще нещодавно закликала не поспішати із реформами, сьогодні наголошує на найскорішому їх впровадженню. А тому й запрацюють із січня поточного року дві Управляючі компанії, начебто, замість восьми ЖЕКів.

Але члени ГР поставилися до таких заяв із значною долею іронії, що позначилось на їхніх, не позбавлених сарказму, запитаннях. Кілька з них варто озвучити: дві Управляючі компанії — це для того, щоб вистачило на Кармаліту і на Письменного; чому рішення про реформування (чи не реформування) ЖКГ приймають ті, хто проживають у котеджах; чому міський голова дозволяє своїм партійним босам керувати собою…

Власне на цьому засідання і завершилось. Точніше, оголошено перерву до 17 січня — дня, коли реформатори нададуть на розгляд детальні розрахунки по цим двом Управляючим компаніям.

Читайте всі матеріали на тему:
"Реформування ЖКГ у Світловодську"


В.ЧУБ
(написано не з чуток)
Фото: ТРК "Веселка"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Наблюдатель

  • 8 січня 2013 21:27
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Да уж, и в этой статье голубым лизнули. Печально.
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top