Субота, 15 червня 2024

^ Реклама ^
Культура

Невже котедж?

Художня школаХудожня школаҐвалт, який здійняли культурологи і батьки юних дарувань, запобіг закриттю шкіл естетичного виховання у Світловодську та Власівці. А от юних художників таки будуть до когось підселяти, бо їх там замало для такого заздорового котеджу.
Все почалося з того, що у переддень початку літа начальниця міського управління культури Надія Клокар, з причини серйозної нестачі бюджетних коштів, була вимушена видати два накази. Перший — про те, що з серпня увесь педагогічний склад шкіл естетичного виховання по своїм зарплатам переводяться на 0,25 ставки, тобто, на неповний робочий день. Другий — вже про скорочення, також, усього педагогічного складу.
^ Реклама ^

Разом з тим вона, викладачі цих шкіл (мається на увазі дві музичні школи у місті і селищі, Художня школа та Школа мистецтв. Прим. авт.) та батьки "естетичних" учнів почали бомбардувати своїми зверненням і область, і столицю, не говорячи вже про місцевих градоначальників. І ось сталося... Позитивне вирішення (не закриття цих шкіл) місцеві культурологи пов’язують безпосередньо із приїздом на початку липня до Світловодська першого віце-спікера облради Олександра Шаталова. Як зазначають поінформовані джерела, обласний гість, відвідавши всі проблемні заклади, наголосив, що він солідарний з настановою голови Кіровоградської ОДА Ларіна: на дітях — не економити! І запевнив викладачів і батьків у тому, що їхні Альма-матер закриватися не будуть.

Отже, "чорні хмари", що було насунули на дані школи, відступили, за винятком, хіба що Художньої школи, розташованої у чималенькому котеджі на затишній вулиці Чапаєва у центрі міста. Офіційна причина: котедж здоровий, а юних малярів замало. Відтак, їх можна розмістити, наприклад, у пенатах тієї ж Школи мистецтв...

Хто чи що знайде "притулок" у котеджі, коли з нього підуть "рембранти" з "ван гогами" — лише здогадки. Одна з яких є найбільш наближеною до реалій — споруду облюбував якийсь корумпований чиновник або ж скоробагатько. Що, в принципі, одне і теж. Якщо так, в цій споруді слід невдовзі очікувати пожежу — так йому ще дешевше буде...

Невже котедж?

Невже котедж?

Невже котедж?

Невже котедж?

Невже котедж?

Невже котедж?

Матеріали по темі закриття шкіл естетичного виховання:
- Відкритий лист ініціативної групи батьківського комітету Світловодської дитячої музичної школи
- Бюджет: мінус культура
- Ми не будемо економити на дітях!
- Декілька запитань до міського голови


Віталій АСАУЛЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top