Субота, 15 червня 2024

^ Реклама ^
Освіта

Відкритий лист ініціативної групи батьківського комітету Світловодської дитячої музичної школи

Відкритий лист ініціативної групи батьківського комітету Світловодської дитячої музичної школиПрем’єр-міністру України М.Азарову, міністру культури і туризму України М.Кулиняку, начальнику кіровоградського обласного управління культури і туризму Агапеєвій Н.Ю., голові кіровоградського обласної ради М.Ковальчуку, голові світловодської міської ради Ю.Котенко, голові постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, туризму, спорту та духовності Н.Прасол, голові кіровоградської обласної держадміністрації, голові обласної організації партії регіонів С.Ларіну, голові постійної комісії міської ради з бюджетно-економічного розвитку Л.Чекаленко, депутати обласної ради, керівнику світловодської міської організація Партії регіонів І.Марону, депутату обласної ради, генеральному директору СП ТОВ "Світловодськпобут" С.Яременко.
^ Реклама ^

На загальношкільних батьківських зборах 06.06.2011, ми були ознайомлені з наказом №90 від 31.05.2011 начальника управління культури і туризму Світловодської міської ради Клокар Н.І. "Про вивільнення працівників позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів" з 01 вересня 2011, в зв‘язку з відсутністю належного фінансування на заробітну плату працівників культури до кінця 2011 року.

На підставі даної інформації звертаємося до Вас з проханням негайно розглянути питання про забезпечення фінансування Дитячої музичної школи з метою збереження матеріальної бази та високопрофесійного педагогічного колективу.

Загальновідомо, що школа, яка існує з часів заснування міста, має великий педагогічний досвід та багаторічні традиції у справі музично — естетичного виховання молоді. Лише в нашій школі навчання з фаху проводиться майже на 20 музичних інструментах.

Щорічно учні школи гідно представляють рідне місто Світловодськ, перемагаючи в обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях, оглядах. Беруть участь у загальноміських концертних заходах. Державна атестація школи, яка проходила в 2008 р, підтвердила високі досягнення учнів та викладачів школи за всіма напрямками роботи.

Наша школа єдина в місті атестована "З відзнакою".

Сподіваємося на Ваше розуміння та сприяння у вирішенні цього питання.

Ініціативна група батьківського комітету,
директор ДМШ Т.Рудь.


Відкритий лист ініціативної групи батьківського комітету Світловодської дитячої музичної школи

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top