Понеділок, 08 серпня 2022
ТОП-новини Освіта

В добру путь, молоді спеціалісти! Новина з фото

В добру путь, молоді спеціалісти!
30 червня на подвір’ї Світловодського політехнічного фахового коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету відбулося урочисте вручення дипломів його випускникам.


Із вітальним словом виступив директор коледжу Михайло Рудич, який привітав випускників з їхнім святом та зазначив, що попри непростий рік усім випускникам вдалося успішно завершити навчання завдяки власній наполегливості, старанням викладачів та підтримці батьків та рідних.

"Сердечно дякую педагогічному колективу ВСП "Світловодського фахового коледжу ЦНТУ" за самовіддану працю в такий нелегкий для країни час, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм студентам, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість! Велику вдячність хочу висловити підприємствам міста та їхнім колективам, які допомагали коледжу у матеріально-технічному забезпеченні, вносили вагомий внесок в освітній процес, а саме Фермерському господарству "ВЕЛЕТЕНЬ ПЛЮС" (керівник Булаєнко Юрій Миколайович), ТОВ Наукова виробнича фірма "КАРМА" (директор Ситник Олексій Олексійович), колктиву Світловодського заводу залізобетоних виробів (СЗЗБВ) за допомогу в облаштуванні тимчасового укриття. Не дивлячись на складну ситуацію на сьогоднішній день в країні, бажаю вам терпіння, віри в Перемогу, впевненості у собі, своїх силах і мирного неба!", — побажав директор коледжу.


На урочистий захід завітав міський голова Світловодської громади Андрій Маліцький, який привітав випускників з визначною подією у їхньому житті. Він зазначив, що сам схвильований, адже він теж є цьогорічним випускником коледжу, подякував усьому педагогічному колективу за професіоналізм.

Також вітання звучали від керівників випускних груп, які сердечно побажали випускникам завжди ставити перед собою високі цілі та вміти досягати їх.

"Мрійте, плануйте, працюйте і наполегливо досягайте своїх цілей!", — побажала куратор випускної групи Ніна Дуба.


"Саме такі молоді люди, окрилені мріями, прагненням самореалізації, побудують нову Україну, здатну бути однією з найкращих та найвеличніших держав світу", — наголосила куратор випускної групи Ольга Кондрашова.


Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять випускників коледжу Данила Авчіннікова та Максима Ангурця, а також всіх загиблих захисників, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.

Дипломи з відзнакою отримали четверо молодших спеціалістів. Було відзначено й тих студентів, які активно брали участь в організації студентського самоврядування та за відмінні успіхи у навчанні. Грамоти отримали Мужиков А. В., Лопата Д. В., Бендер К. В., Бушканець Д. С., Криворучко О. Ю., Новак К. В., Пономаренко І. Р., Різун М. М., Юрченко І. Ю.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання у рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, кар’єрного злету, щасливої долі! В добру путь, молоді спеціалісти!
В добру путь, молоді спеціалісти!
В добру путь, молоді спеціалісти!
В добру путь, молоді спеціалісти!
В добру путь, молоді спеціалісти!
В добру путь, молоді спеціалісти!
В добру путь, молоді спеціалісти!

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top