Четвер, 26 травня 2022
Афіша Світловодська

День пам'яті Героїв Небесної Сотні у Світловодську (АФІША) Афіша

День пам'яті Героїв Небесної Сотні у Світловодську (АФІША)
20 лютого у Світловодську вшанують Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.


Цей пам'ятний день було встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

Саме 20 лютого 2014 року в середмісті Києва загинуло найбільше людей – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013-2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року за демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Національний музей Революції Гідності створив короткий соціальний ролик до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.Історичні інформаційні матеріали про Революцію гідності та Героїв Небесної Сотні за посиланням.Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top