Середа, 26 січня 2022
Освіта

Турнір з Counter-Strike у Павлівському ліцеї Новина з фото

Турнір з Counter-Strike у Павлівському ліцеї
25-26 листопада у Комунальному закладі "Павлівський ліцей "Гранд" Світловодської міської ради вперше провели нестандартно тиждень інформатики. Діти 7-11 класів змагалися у дводенному шкільному турнірі Counter-Strike: Global Offensive — популярної серед молоді та школярів комп'ютерної відеогри.


До змагань залучили шістнадцять учнів, які були поділені на вісім команд. Грали на виліт по два раунди. У фінал вийшли дві команди, які здобули найбільшу кількість перемог за турнірною таблицею.

Восьмикласники Андрій Усіченко та Владислав Мусієнко перемогли своїх опонентів — дев’ятикласників Артема Мазуренка та Валентина Музику. Переможців відзначили грамотами.

Заступниця директора з навчально-виховної роботи Ольга Іванова розповіла, що турнір відбувся завдяки директорці ліцею Катерини Усіченко та вчителю інформатики Богдану Малому:

"Ми хотіли підтримати дітей у їхніх захопленнях, створити командний дух, і нам це вдалося. Вдячні кожній дитині за сміливість і підтримку шкільних ініціатив.

Турнір відбувся у новому лінгафонному кабінеті, де встановлено сучасні комп’ютери та інтерактивна дошка. Таким чином ми з дітьми перевірили на якому рівні працює техніка. У змаганнях діти використовували власну геймерську гарнітуру".
Турнір з Counter-Strike у Павлівському ліцеї
Турнір з Counter-Strike у Павлівському ліцеї
Турнір з Counter-Strike у Павлівському ліцеї
Турнір з Counter-Strike у Павлівському ліцеїІнформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top