Субота, 27 лютого 2021
Події

Міське сміттєзвалище можуть закрити через суд Новина з фото

Міське сміттєзвалище можуть закрити через суд
15 лютого відбулося перше судове засідання у Кіровоградському окружному адміністративному суді по справі № 340/2687/20 за позовом Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області до СМКП "Комбінат комунальних послуг" про заборону використання міського сміттєзвалища.


Представниками СМКП "ККП" було подано клопотання про долучення письмових доказів, зокрема: рішення Світловодської міської ради про затвердження Програми поводження з ТПВ в м.Світловодську на 2020-2025 роки; листів на імя Світловодського міського голови, заступника міського голови з питань ЖКГ та начальника УЖКГ з проханням винести на чергову сесію, яка відбудеться 23 лютого 2021 року, питання щодо фінансування прийнятої Програми з метою виконання припису інспекції.

Слід вказати, що зазначена програма розроблена та розрахована виключно на виконання вимог припису Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області, в тому числі і на облаштування сортувальної лінії та організації роздільного збирання сміття у міській територіальній громаді.

Сподіваємося на підтримку міського голови та депутатів у вирішенні цього питання. Наступне засідання відбудеться 17 березня 2021 року.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top