Вівторок, 20 жовтня 2020
ТОП-новини Люди

Яблуко від Григорівки недалеко котиться 2 Новина з фото

Яблуко від Григорівки недалеко котиться 2
Навесні ми побували у садоводів села Григорівки Світловодського району, розпитали про досвід роботи із садом і обіцяли, що приїдемо восени, щоб побачити, яким буде врожай. В останні вихідні вересня редакція допомагала збирати яблука в саду Сергія Циганчука.


Сергій Євгенійович цьогорічний врожай вважає хорошим попри засуху, яка тривала майже протягом усього сезону. Дерева частіше поливали, але ж добре, що цвіт не загинув при весняних заморозках, як у попередні роки. Є сорти, які дуже добре вродили, інші — менше.

Разом з господарем у саду працювала його донька Ірина Гетьман з онуками-козаками, дворічними двійнятами Єгором і Артемом, які діяли за принципом: якщо не з’їмо фрукт, то хоч понадкушуємо. Але на це були об’єктивні причини: яблука вродили більшими, ніж два хлопчачих кулачки. Дідусь підхвалював роботящих онуків і розповів, що вони вже добряче йому допомагають: влітку збирали помідори, а найбільше люблять годували кроликів.

Допомагав і сусід Іван Осика.

"Я подивився на красивий сад Циганчуків і собі захотів, тому минулого року посадив яблуньки теж, — розповідає Іван Володимирович. — Поки їх тільки 20, але усі прийнялося, три деревця вже цвіли. Наступного року плануємо посадити ще 20. Будуть для дітей і онуків. Садіть сад — це позитивні емоції!"
Яблуко від Григорівки недалеко котиться 2Яблуко від Григорівки недалеко котиться 2Яблуко від Григорівки недалеко котиться 2Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top