Субота, 26 вересня 2020
Влада

Віктор Приходько — новий очільник Запорізької обласної прокуратури Новина з фото

Віктор Приходько — новий очільник Запорізької обласної прокуратури
Заступник Генерального прокурора Максим Якубовський представив колективу прокуратури Запорізької області нового керівника – старшого радника юстиції Віктора Приходька. Він вручив новому прокурору області посвідчення та побажав успіхів на новій посаді.


Окреслити пріоритетні напрями у роботі Максим Якубовський довірив вже новому керівнику і наголосив, що головним критерієм ефективності роботи прокуратури є довіра людей, а підвищення цієї довіри має стати основним вектором новоствореної Запорізької обласної прокуратури на шляху до посилення її ролі в суспільстві.

Віктор Приходько — новий очільник Запорізької обласної прокуратури

У свою чергу, Віктор Приходько подякував за довіру та запевнив, що скерує всі зусилля на забезпечення правопорядку та законності в області, а також разом із колективом докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної роботи прокуратури.

Віктор Приходько — новий очільник Запорізької обласної прокуратури

Довідково: Віктор Приходько народився 9 березня 1969 року у місті Олександрія. Вищу освіту здобув у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого у Харкові. В органах прокуратури - з 1997 року. За цей час обіймав різні, в тому числі керівні, посади в органах прокуратури Кіровоградської області. До призначення на посаду прокурора Запорізької області працював заступником керівника Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області.

Віктор Приходько — новий очільник Запорізької обласної прокуратуриДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top