Неділя, 09 серпня 2020
Спорт

Яхтсмени підкорювали водну стихію на честь захисників України Новина з фото

Яхтсмени підкорювали водну стихію на честь захисників України
У Світловодську 19 липня відбулися традиційні змагання з вітрильного спорту на честь воїнів АТО. Учасники та вболівальники прибули на змагання у яхт-клуб "Кристал", щоб вкотре вшанувати усіх захисників України.


Усього налічувалося 65 учасників: 50 досвідчених яхтсменів, які розмістилися на одинадцятьох яхтах, та 15 вихованців дитячої школи вітрильного спорту (на базі яхт-клубу "Кристал"), які змагалися на вісьмох яхтах.

Першими подолали дистанцію у 15 миль: у тонному класі — яхта "Афіна" (капітан Дмитро Ткаченко), у 3/4-тонному класі — яхта "Еверест" (капітан Валентин Козярчук), у чвертьтонному класі — яхта "Оля-ля" (капітан Іван Юхименко), у мінітонному класі — яхта "Джаз" (капітан Володимир Ільченко).

Друге місце посіли: у тонному класі —яхта "Сюрприз" (капітан Валерій Кулібаба), у 3/4 -тонному — яхта "Амазонка" (капітан Дмитро Тарасенко), у чвертьтонному класі — яхта "Вега" (капітан Максим Семенов), у мінітонному класі — яхта "Секрет" (капітан Олександр Кобець).

Третє місце посіли: у тонному класі — яхта "Кристал" (капітан Валерій Ворончук), у чвертьтонному класі — яхта "Еліон" (капітан Валентин Чорнобай).

Діти від 8 до 16 років проходили дистанцію "Трикутник" та отримали такі результати: у класі "Оптиміст" І місце — Дмитро Козярчук, ІІ місце — Ольга Мироненко, ІІІ місце — Катерина Гордієнко; у класі "Промінь" І місце — Катерина Голишева, ІІ місце — Софія Дороганіч, ІІІ місце — Іван Куценко. Підготували юних яхтсменів тренери Володимир Волков та Світлана Юхименко.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами від яхт-клубу "Кристал", також кожній дитині вручили солодощі.
Яхтсмени підкорювали водну стихію на честь захисників України
Яхтсмени підкорювали водну стихію на честь захисників України
Яхтсмени підкорювали водну стихію на честь захисників УкраїниДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top