Вівторок, 03 серпня 2021
ТОП-новини Афіша Світловодська

АФІША: Другий етап кубку Кременчуцького водосховища Афіша

АФІША: Другий етап кубку Кременчуцького водосховища
25-27 червня у Світловодську відбудеться ІІ етап кубку Кременчуцького водосховища. У змаганнях братимуть участь команди з Черкас, Кременчука, Горішніх Плавнів та Світловодська. Усі охочі зможуть спостерігати за цим дійством, адже змагання проходитимуть вздовж набережної Світловодська.


Кубок Кременчуцького водосховища приурочений пам'яті героїв форсування Дніпра біля сіл Деріївка та Липове (о.Змитниця), героїв земляків Світловодщини та моряків-дніпровців Дніпровської орденів Червоного прапора і Ушакова І ступеня військової Флотилії.

Змагання підтримали представники відповідального бізнесу Світловодська, справжні патріоти свого міста — Володимир Капша, Володимир Петров, Сергій Солодовник, Олександр Яременко, Сергій Московський, Олександр Уханов, Сергій Твердовський, Антон Меркулов та Андрій Табалов.

Інформаційна підтримка змагань: інтернет-видання "Світловодськ" та газета "Вісник Кіровоградщини".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top