Середа, 15 липня 2020
Спорт

Пекельні кантріли Антон Пустовіт і Андрій Довганюк Новина з фото

Пекельні кантріли Антон Пустовіт і Андрій Довганюк
14 червня в Деївському лісі (Кременчуцький район Полтавської області) відбулися велосипедні аматорські змагання крос-кантрі "Деївські трейли 2020". У категорії пекельні кантріли шостим став світловодський велосипедист Антон Пустовіт, а його вихованець Андрій Довганюк — четвертим.


У велоперегонах брали участь спортсмени з понад 20 міст України, серед яких Кременчук, Олександрія, Кривий Ріг, Нікополь, Полтава, Харків, Дніпро, Кропивницький, Суми, Донецьк, Покров.

"Перед стартом вирішив, що змагання пройде у форматі участі, а не боротьби за місця", — розповів про свій настрій перед стартом Антон Пустовіт.


(Бо 12 червня спортсмена виписали з лікарняного після складного перелому ноги, а 14 він уже брав участь у змаганнях). За оцінкою Антона, траса була непростою: мала багато рельєфу та небезпечних ділянок. І шосте місце на небезпечній трасі після понад 100 днів реабілітації — хороший результат. Окрім того змагання спортсмен провів на новому велосипеді, що теж приємно. Як тренер Антон Пустовіт вітає свого вихованця Андрія Довганюка, який став четвертим у цій же категорії.
Пекельні кантріли Антон Пустовіт і Андрій Довганюк
Пекельні кантріли Антон Пустовіт і Андрій Довганюк
Пекельні кантріли Антон Пустовіт і Андрій Довганюк
Пекельні кантріли Антон Пустовіт і Андрій ДовганюкДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top