Субота, 26 вересня 2020
ТОП-новини Спорт

Світловодського велополку прибуло Новина з фото

Світловодського велополку прибуло
22-23 серпня у селищі Славському (Львівська область) відбулося дводенне трофі Sarmatian Race, участь в якому взяли близько 150 учасників. Цього разу серед них було аж троє світловодців — Антон Пустовіт, його товариш Валерій Скляров і вихованець Андрій Довганюк.


У перший день відбувався пролог — коротка дистанція — 8,5 км з роздільним стартом, другого дня на спортсменів чекав довгий марафон: в залежності від категорії учасники долали 30, 50 чи 80 км. Антон Пустовіт змагався у категорії Hard (19 учасників), Андрій Довганюк — у категорії чоловіки Medium Open (36 учасників), Валерій Скляров у категорії Light (17 учасників).

Антон Пустовіт змагався у Славському втретє, але цьогорічний заїзд був невдалим: через технічну несправність велосипеда, який був пошкоджений у ході гонки, спортсмену довелося зійти з траси, що відбулося вперше у його спортивній кар’єрі. Але велосипедист, не засмучений, бо особисті результати, які він побачив під час підготовки до марафону, і те, як він проходив дистанцію (ішов першим) стали свідченням того, що система тренувань побудована правильно і відновлення після травми проходить у позитивній динаміці. І, звісно, додали настрою успіхи Андрія і Валерія.

Так, Валерій, який брав участь у спортивних змаганнях вперше, пройшов дистанцію повністю і фінішував, що є хорошим результатом. А Андрій Довганюк, який теж випробовував складну трасу у Славському вперше, став третім у своїй категорії.

Вражень у новачків змагань купа, так що Антон сподівається, що наступного року на Львівщину вони точно поїдуть цією ж компанією, а може й більшою.
Світловодського велополку прибуло
Світловодського велополку прибуло
Світловодського велополку прибуло
Світловодського велополку прибуло
Світловодського велополку прибуло
Світловодського велополку прибулоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top