Середа, 30 вересня 2020
Кримінал

Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон Новина з фото

Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон
До Світловодського відділу поліції за допомогою звернувся місцевий житель Сергій Михайленко. Він розповів, що після бесіди по мобільному поклав його у кишеню, а потім не помітив, як засіб зв’язку загубився.


Сергій пояснив, що цей мобільний телефон у грудні минулого року газета "Вісник Кіровоградщини" подарувала йому за участь у конкурсі "100% життя".

Чоловік відомий місту як спортсмен, адже він двічі рекордсмен України серед людей із обмеженими можливостями, який проплив відстань 5 кілометрів 100 метрів на відкритій воді, а також член центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада".

Поліцейські на чолі з начальником підрозділу Андрієм Гулим відразу відгукнулися на прохання про допомогу. У ході відпрацювання отриманої інформації співробітники сектору кримінальної поліції встановили, що місцеві жителі знайшли вказаний телефон, але в зв’язку з тим, що він був заблокований не змогли зв’язатися з власником.

Сьогодні поліцейські повернули чоловіку телефон.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 25.03.2019 | 4 комментарів | 0 публікацій
А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top