Неділя, 24 жовтня 2021
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

Троє мешканців Власівки отруїлися грибами

Троє мешканців Власівки отруїлися грибами
І знову Світловодське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інфомує населення про нові випадки отруєння грибами — тепер вже на території смт. Власівка.


29 жовтня зареєстровано 3 нові випадки отруєння грибами — у трьох мешканців смт. Власівка м.Світловодська Кіровоградської області. Всі хворі дорослі, проживають разом у одній квартирі. 28 жовтня вони повечеряли смаженими грибами зонтиками. Збирали їх у сосновому лісі при виїзді з смт. Власівки у напрямку м.Кременчука. Вночі всі відчули себе недобре, викликали швидку медичну допомогу та були госпіталізовані до реанімаційного відділення Світловодської ЦРЛ.

На даний час хворі знаходяться у реанімаційному відділенні ЦРЛ, стан — середньої важкості.

Враховуючи таку ситуацію, Світловодське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вже вкотре наполегливо рекомендує відмовитись від вживання дикорослих грибів. Задумайтесь: чи варте кількахвилинне гастрономічне задоволення вашого життя чи життя ваших близьких?

Тетяна Кривошея,
начальник Світловодського міського управління
Головного управління ДержпродспоживслужбиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top