Субота, 20 квітня 2024
Культура

Вихованці гуртка спортивного бального танцю «Steep Dance» показали гарні результати на змаганнях у Олександрії Новина з фото

20 жовтня 2018 року у місті Олександрія відбулися Всеукраїнські змагання "Танцювальна осінь 2018". Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської міської ради був представлений на змаганнях юними вихованцями гуртка спортивного бального танцю "Steep Dance" (керівник Олександр Заріцький).

Всі вони отримали призові місця у своїх номінаціях:
  • Ярова Марія — категорія "Діти Соло Дебют" — 1 місце, категорія "Діти Соло Школа" — 1 місце;
  • Бабаян Іван та Прокопій Софія — категорія "Діти 2 Дебют" — 3 місце;
  • Петров Матвій та Петрова Анастасія — категорія "Ювенали 2Е, латиноамериканська програма" — 2 місце, категорія "Ювенали 2Е Кубок, латиноамериканська пограма" — 1 місце та отримали найвищу нагороду — Кубок змагань;
  • Легеза Олександр та Бабаян Анна — категорія "Ювенали 1Е, європейська програма" — 2 місце, категорія "Ювенали 2Е Кубок, латиноамериканська програма" зайняли 2 місце та були нагороджені срібними медалями та Кубком, у категорії "Ювенали 1N" зайняли 1 місце та отримали найвищу нагороду — Кубок.

Вітаємо наших вихованців та їх керівника з гарними результатами!