Субота, 20 липня 2024

^ Реклама ^
Культура

«Великий Лев» — у Світловодську Новина з фото Новина з відео

«Великий Лев» — у Світловодську
9-12 січня у Львові тривав багатожанровий міжнародний фестиваль-конкурс "Танці з Карпатами 2019", у якому взяли участь 23 колективи з різних куточків України. Кіровоградську область на ньому представляла "Студія танцю Лариси Москаленко" зі Світловодська і привезла додому найвищу відзнаку фестивалю — одного з двох "Великих Левів".
^ Реклама ^

""Великий Лев" — наш!" так написала у Facebook керівниця студії Лариса Москаленко. "Вісник Кіровоградщини" привітав Ларису Валеріївну і колектив з перемогою та дізнався про подробиці поїздки.

— Два роки тому ми вже брали участь у цьому фестивалі, але тоді наші успіхи були не такими високими, — говорить Лариса Москаленко. — Цього ж року ми вибороли 4 перших місця у старшій категорії і 4 других місця у молодшій категорії, що в сумі балів вивело наш колектив на першу сходинку — й один з двох головних призів "Танців з Карпатами 2019" став нашим. Другого "Лева" виборов колектив з Харкова, тож наша перемога для нас є ще більш вагомою: перемогти сильних суперників — це подвійна перемога, адже у фестивалі брали участь колективи в основному з великих міст — Запоріжжя, Сум, Харкова, Полтави, а в журі працювали заслужені діячі мистецтв України та народні артисти. Так що на цьому престижному рейтинговому конкурсі Світловодськ звучав!

Наша програма складалася з 9 танців. Для того, щоб її підготувати, ми працювали майже без вихідних і новорічних свят — повернулися у танцклас вже 2 січня. І це дало результат: у нас навіть третіх місць немає, лише золото і срібло. Це при тому, що для дітей молодшої групи це був перший виступ на конкурсі.

Як керівник, я збагатилася досвідом, адже багато спілкувалася з колегами.

Я дуже вдячна батькам, які фінансово підтримали цю поїздку, багато з них поїхали з нами і допомагали у підготовці до виступів. Але ми не лише працювали, а гуляли вулицями Львова, відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, де дивилися балет "Лускунчик". Багато дітей були на балеті вперше.

Кожен наш день у Львові був розписаний по хвилинам. Додому усі повернулися на творчому підйомі, адже ми піднялися над собою на одну сходинку — і це привід для гордості!
  • Нравится
  • 3


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top