Субота, 15 червня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Спорт

Світловодщина знову прийматиме чемпіонат України з автокросу? Новина з фото

Світловодщина  знову прийматиме чемпіонат України з автокросу?
Протягом усього року, а з настанням осені особливо часто звучать запитання: чому нічого не чути про світловодську трасу "EuroCross" та коли на ній знову відбудуться захоплюючі автомобільні перегони.
^ Реклама ^

Нагадаємо, що 14-15 жовтня минулого року у Світловодському районі на одній з найкращих трас в Україні, збудованій завдяки спільній праці народного депутата України Олеся Довгого та Світловодської райдержадміністрації в особі її голови Сергія Твердовського за участю Автомобільної федерації України (FAU) в особі її віце-президента Олександра Фельдмана, відбулося видовищне дійство: фінал чемпіонату України з автокросу та фінал Кубку України з кантрі-кросу, яке побачили тисячі глядачів з Кіровоградщини та інших регіонів України.

"У зв’язку з тим, що кожна з існуючих в Україні трас має свій унікальний малюнок, FAU чергує місця проведення змагань, аби мати можливість випробовувати гонщиків на ділянках різної складності. Тому цього року місцем проведення фіналу стало місто Дніпро", — коментує питання віце-президент FAU Олександр Фельдман.


На сьогодні ведуться перемови з керівництвом федерації як з боку нардепа, так і з боку Світловодської райдежржадміністрації, і цілком ймовірно, що наступного року фінал чемпіонату та Кубку знову прийматиме Світловодщина.

Ми надалі триматимемо читачів в курсі щодо даного питання.


EuroCross 2017


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top