Середа, 22 травня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Відео Влада

"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО) Новина з відео

"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО)
Від безкінечних монологів про свої "досягення" — до хамської поведінки і погроз у прямому ефірі. Саме так поводиться "самодостатня, успішна людина, перша посадова особа міста, найнятий громадою міста менеджер" (саме так він себе представляє) — Валентин Козярчук, мер міста Світловодська.
^ Реклама ^

Козярчук: — Шо ти либися?!

Маліцький: — Я либлюся? З манери ведення оцього засідання! Самі запросили (мене – ред.) і не надаєте слово! І я не “ти”! Я до Вас з повагою звертаюся. — Ви — перша особа!

Козярчук: — (незрозуміла репліка).

Маліцький: — Так! І називається Валентин Валентинович Козярчук! Так і звертаюся! Я не “тикаю”.

Козярчук: — (незрозуміла репліка).

Маліцький: — Та Ви так звикли…

Козярчук: — Я тобі обіцяю!

Маліцький: — Ви всі чули?! Це погроза!

Козярчук: — Це погроза!

Маліцький: — Зафіксуйте!

Козярчук: — Зляжеш в лікарню!!!

Маліцький: — Зафіксуйте!

Козярчук: — Зафіксував! На камеру знімали?

Маліцький: — Свідки є! Свідки є! Свідки є!

Козярчук: — Чекай!

Маліцький: — Дякую!
Людмила Павловська, голова ГО "Гроза", яка стала свідком цього інцеденту, прокоментувала цей відеозапис так:

"Це тільки частина відеозапису з неадекватною поведінкою мера. Під час офіційного засідання з питання систематичних порушень перевізниками умов договору пасажирських перевезень. Засідання проводилося з відеофіксацією, в режимі онлайн, а також відеозапис вела ТРК “Веселка”. Після цього моторошного видовища, погроз, образ з використанням нецензурної лексики, неадекватної поведінки мера я порадила йому негайно пройти обстеження і експертизу. Після чого засідання було закрито з словами: “Я не хочу більше спілкуватися з дебілами”. Відеофіксація була одразу ж видалена після засідання. Досі не можу отямити від цього шокуючого видовища".


"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО)
Людмила Павловська, голова ГО "Гроза"


Отже, наш спеціальний сюжет “Брудні справи” поповнився новим матеріалом. Нагадаємо декілька найрезонансніших подій:

У квітні 2018 року, члена виконавчого комітету Світловодської міської ради Володимира Хорольського жорстоко побили. Сам Хорольський тоді заявив поліції про те, що напад він пов’язує зі своєю активною політичною діяльністю у місті Світловодськ, бо йому неодноразово погрожували.

"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО)
Володимир ХорольськийУ грудні 2017-го року депутату міської ради, пенсіонеру, ліквідатору аварії на Чорнобильській АЕС, інваліду 3-ї групи, який втратив здоров’я саме на ЧАЕС, голові Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля Анатолію Кучугурному невідомий стрілець поцілив у вікно спальні його помешкання. Кучугурний пов’язав цей випадок виключно зі своєю депутатською діяльністю, а саме з активним відстоюванням своєї позиції (яка не збігається з позицію міського голови), у п’ятницю, 8 грудня 2017 року на позачерговій сесії міської ради.

"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО)
Вікно спальні помешкання Анатолія КучугурногоУ червні 2017-го Валентин Козярчук прямо на східцях адмінбудівлі, зриваючись на крик заявив "Ви про це дуже пошкодуєте!.." редактору газети “Світловодськ вечірній” Тетяні Дроздовій. Коли Дроздова відповіла: "Не треба мені погрожувати!", міський голова зупинився, поклав важку долоню на її плече і мовив:

"Я жінкам ніколи не погрожую, тільки чоловікам і відразу дію. Пройде час і ви про це дуже пошкодуєте".

Що це було, як не погроза чиновника керівнику редакції газети, журналісту і просто людині?

"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО)
Валентин Козярчук


У червні 2017-го відбувся замах на голову депутатської планово-бюджетної комісії Юрія Лукинського, якому бризнули в лице перцевим розчином біля його будинку на вулиці Приморській. Хуліганство чи політика? Юрій Лукинський не виключав жоден з варіантів.


У травні 2017-го працівники редакції газети “Світловодськ вечірній” виявили 4 кулі в одному із вікон редакції “Вечірки”. Такий "подарунок" колективу редакції невідомий стрілець зробив у святкові дні. Комусь дуже хочетілося залякати журналістів, щоб поводилися чемно і знали своє місце.

"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО)
Вікно одного з кабінетів редакції "Вечірки"У березні 2017-го безпосередньо на виконкомі мер Козярчук хотів "заїхати" спікерові Сапянову.
— Клоуни, клоуни, — промовляв пан Валентин, роздратовано клацаючи ручкою об стіл.

— Валентине Валентиновичу, я теж почну обзивати вас тим словом, яке ви заслужили, утримайтесь від коментарів, будь ласка, — рубонув у відповідь пан Юрій.

— Може спробуєте утримати? Якраз, під правою сидите, — вказав пан Валентин на "вигідне"розташування пана Юрія.

"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО)
Засідання виконкомуУ листопаді 2016-го Депутатові Кучугурному знівечили двері квартири. Його і його дружину о 3:18 ночі буквально підкинув з ліжка несамовитий удар у вхідні двері. Потім — ще, і ще. Депутат міськради пов’язав із своєю активною громадською позицією.

"Зляжеш у лікарню!" — Козярчук Маліцькому (ВІДЕО)
Анатолій Кучугурний


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top