Вівторок, 18 лютого 2020
Тетяна Дроздова ТОП-новини Влада

Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» Новина з фото

Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..»
Таку заяву просто на східцях адмінбудівлі, зриваючись на крик, зробив мені сьогодні, 15 червня 2017 року, опівдні Валентин Козярчук, Світловодський міський голова


Вкрай роздратований чиновник вийшов з кабінету разом з відомим у місті власником спортивного клубу "Легіон" Євгеном Рахімбердієвим о 12:00. Євген привітався, міський голова кинув зневажливо: "Здрастє", хоча останнім часом мене не помічав навіть, коли проходив поряд. І тут же поставив голосно одне за одним кілька запитань, бо я не могла второпати про що йдеться:

"Що, я нефотогенічний? Міський голова нефотогенічний? Чому нема фото в газеті і привітання?"


Відповіді на свої запитання він не потребував, бо продовжував кричати:

"Пройде час і ви дуже про це пошкодуєте!"


Коли я сказала: "Не треба мені погрожувати!", міський голова зупинився, поклав важку долоню на моє плече і мовив:

"Я жінкам ніколи не погрожую, тільки чоловікам і відразу дію. Пройде час і ви про це дуже пошкодуєте".


Що це було, як не погроза чиновника керівнику редакції газети, журналісту і просто людині? Про що я пошкодую?

Тож, користуючись нагодою, Валентину Козярчуку особисто ще раз письмово повідомляю:

"Ви не надсилали листів на адресу приватного підприємства Редакція газети "Світловодськ вечірній" з проханням розмістити текст привітання з Днем Перемоги, з Днем міста. Ви не дозволили редакції, не зважаючи на підписаний договір, заробити на висвітленні вашої діяльності у травні жодної копійки. Позбавити редакцію грошей — ось що було вашою метою, ви її успішно досягли. Тож які можуть бути претензії?".


Щоб не обтяжувати читача довготривалою історією вкрай зіпсованих ділових відносин між редакцією і градоначальником, наведу лише один текст з нашого листування, бо сьогоднішня істерика на східцях доводить: чи то мер не читає кореспонденцію (раніше за нього це робив Микола Калич, спеціаліст з надзвичайних ситуацій), чи підлеглі просто вводять його в оману, щоб прикрити власний зад.

Не звертайте уваги на те, що ми листувалися з Оленою Балюк. Вона діяла за резолюцією мера, накресленій на доповідній Абрамкіної:

"Балюк, негайно підготувати розпорядження, створити комісію..."


Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..»

Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..»

Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • editor Користувач offline

 • 16 червня 2017 11:33
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 26.08.2013 | 214 комментарів | 3886 публікацій
Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Нравится
 • 14
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.09.2015 | 35 комментарів | 0 публікацій
Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • Нравится
 • 4


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top