Неділя, 17 січня 2021
ТОП-новини Відео Події

Сергій Орленко: "У слідства немає жодного факту, який би довів мою винуватість" Новина з фото Новина з відео

Сергій Орленко: "У слідства немає жодного факту, який би довів мою винуватість"
27 листопада тепер вже колишній перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Орленко в телестудії ТРК "Веселка" в рамках телепрограми "Діалог" спілкувався з журналістами — редактором ТРК "Веселка" Валентиною Саєнко та редактором газети "Вісті Світловодщини" Світланою Калугіною. Темою розмови було причини його затримання оперативниками Управління захисту економіки в Кіровоградській області та слідчими поліції Кіровоградщини за корупційні дії.


Сергій Орленко: — Доброго дня. Я сьогодні прийшов на розмову з журналістами для того, аби роз’яснити ситуацію із моїм затриманням, яке відбулося 21 листопада 2017 року. Перш за все, я заявляю, що до отримання так званого хабара я не маю жодного відношення. Та через те, що мені винесена підозра про причетність до цих корупційних дій, а кидає тінь на репутацію державного органу — Світловодську районну державну адміністрацію, я вважаю, що не маю права надалі залишатися на посаді першого заступника голови районної державної адміністрації. Тому сьогодні зранку я написав заяву на звільнення. Ми живемо у правовій державі, і, я переконаний, крапку у цій справі має поставити суд. Я вважаю, що так вчинив би кожен державний службовець, який давав присягу на вірність служінню Україні і українському народу.

Сергій Орленко: "У слідства немає жодного факту, який би довів мою винуватість"

Валентина Саєнко: — Пане Сергію, хотілося б конкретніше дізнатися про всю цю ситуацію. Можете розказати.

Сергій Орленко: — Звичайно. 10 листопада 2017 року у кабінеті Світловодського міського голови Валентина Козярчука відбулася нарада за участі керівництва районної та обласної державних адміністрацій, на якій розглядалося питання добровільного об’єднання територіальних громад та децентралізації влади.

Після цієї наради до мене звернувся міський голова Валентин Козярчук з ініціативою включити до порядку денного наради, яка мала б відбутися 14 листопада, питання роботи міського сміттєзвалища. На нараді, серед присутніх, від міської влади були міський голова Валентин Козярчук, перший заступник міського голови Олена Балюк, заступник міського голови з питань ЖКГ Дмитро Дмитришин а також представники районної державної адміністрації, районної ради, Павлівської сільської ради і керівник фонду благодійної організації "МБФ "Щирі серця України" (м. Київ) Олексій Погода.

Розпочали нараду з обговорення можливого процесу добровільного об’єднання територіальних громад та децентралізації влади.

Перед початком розгляду другого питання Валентин Козярчук, пославшись на те, що у нього є невідкладні справи, залишив нараду, а в обговоренні цього питання взяли участь його заступники — Олена Балюк та Дмитро Дмитришин.

Зокрема, представники міськвиконкому говорили про те, що міська влада знайшла інвестора, який готовий, відповідно до законодавства України, зайнятися сортуванням необроблених побутових відходів як знову прийнятих, так і вже захороненого сміття на міському сміттєзвалищі, що розташоване на території Павлівської сільської ради Світловодського району. Представник інвестора, керівник фонду благодійної організації "МБ "Щирі серця України" Олексій Погода — був присутній на нараді. Хоч це і є питанням міста, та від проблем, які часто виникають на сміттєзвалищі, страждають жителі Світловодського району, зокрема, села Вільне Павлівської сільської ради. Таку діяльність (переробка сміття) може здійснювати тільки суб’єкт господарювання, а не благодійна організація, мені як першому заступнику голови РДА було надане протокольне доручення голови РДА щодо вивчення пропозицій благодійного фонду та визначитись з підприємством, яке має право і відповідні дозвільні документи щодо розміщення обладнання з сортування та переробки сміття.

Сергій Орленко: "У слідства немає жодного факту, який би довів мою винуватість"

Світлана Калугіна: — Чому ж тоді, на Вашу думку, міський голова Валентин Козярчук неодноразово під час своїх останніх заяв зазначив, що міська влада і він особисто абсолютно не причетний до цієї справи?

Сергій Орленко: — Чому саме так він заявив, це питання не до мене, а до Світловодського міського голови. Але після наради, Валентин Козярчук особисто цікавився у мене, чи районна влада дійшла згоди з інвестором, якого вони запропонували. І якщо Валентин Козярчук не має сміливості зізнатися, як все було насправді, то мені немає чого приховувати. Я діяв у рамках своїх функціональних обов’язків та відповідно до протокольних доручень голови РДА. А в який спосіб міська влада заробляє кошти, це справа міської влади. Я ще раз наголошую: до "отримання" хабара я не маю ніякого відношення. Під час мого затримання у мене не знайшли ніяких грошей — гроші були вилучені у кабінеті заступника Світловодського міського голови з питань ЖКГ. Мені інкримінують вимагання хабара, та на сьогодні у слідства немає жодного факту, який би довів мою винуватість.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • llarus Користувач offline

 • 28 листопада 2017 17:40
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2015 | 57 комментарів | 0 публікацій
Аж моторошно стало від однієї думки про те, що всі держслужбовці місцевої влади Світловодська та району вже не один рік воротять обличчя від "халявних" коштів громади, не зазіхаються на ці кошти та не вимагають "відкатів", а думають про проблеми міста і району та про свою Громаду, але сон цей минув, і крізь щедрі промені ранкового сонця за вікном знову, як і раніше, постав заср...ний сміттям Світловодськ.
 • Нравится
 • 13
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 12.03.2016 | 13 комментарів | 0 публікацій
Станиславский сказал бы: "Не верю!"
 • Нравится
 • 12
 • Filya14 Користувач offline

 • 29 листопада 2017 10:52
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Хочется посмотреть в глаза голосовавшим за нынешнего мэра и спросить, чем они обосновывали свой выбор.
А Вам Сергей Леонидович хочу пожелать сил и терпения пережить всю эту бредятину.
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top