Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
Культура

Творча зустріч з краєзнавцем Новина з фото

Творча зустріч з краєзнавцем
Коли віддано займаєшся улюбленою справою, завжди знайдуться і однодумці, і прихильники.
^ Реклама ^

Нещодавно у приміщенні культурно-просвітницького центру "Дніпро Світ" (м. Світловодськ) відбулася творча зустріч місцевого краєзнавця Олександра Зленка, автора книг "Хроніка про місто Новогеоргіївськ" та "Від Крилова до Новогеоргіївська". Він не історик за фахом, але таке захоплення є не випадковим, бо Олександр Олександрович родом із міста Новогеоргіївськ, яке давно затоплене водами Кременчуцької ГЕС. А матеріали, дбайливо ним зібрані, є особливо зворушливими для його однолітків — переселенців, а також незамінні для фахівців та молоді у вивченні історії рідного краю. 

Такі творчі зустрічі необхідні як читачам, так і авторам. Першим, щоб бути в курсі всього, що відбувається, а другим — щоб відчувати необхідність власної справи та удосконалювати ідеї та плани. Тим більше, що у задумці автора видання чергової книги даного циклу. Присутні на заході перший заступник Світловодської райдержадміністрації Сергій Орленко, заступник голови районної ради Олексій Шаповал та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Середенко не лише дякували автору за збереження історичної пам’яті, а й запевнили у сприянні виданню та розповсюдженню майбутньої книги.

Творчо співпрацюють з Олександром Зленком уродженці Новогеоргіївська, які прийшли на зустріч. Так, Олександра Шай із задоволенням прочитала власний вірш-спогад про рідне місто, а Аркадій Воробйов та Анатолій Воновиченко звернулися до краєзнавця зі словами підтримки.

Усі присутні ознайомилися із фотовиставкою "Краєвиди міста Новогеоргіївська", світлини до якої підготовані самим автором у співпраці з фотографами міста, а також переглянули авторську відеострічку про минуле Новогеоргіївська.

Цей захід дав старт краєзнавчій естафеті, коли протягом липня у сільських бібліотеках району відбувалися заходи краєзнавчого характеру, основною метою яких була популяризація творчості Олександра Зленка.

Тож до нової презентації, Олександре Олександровичу!
Олександр Зленко
Творча зустріч з краєзнавцем
Творча зустріч з краєзнавцем
Творча зустріч з краєзнавцем
Творча зустріч з краєзнавцем
Творча зустріч з краєзнавцем
Творча зустріч з краєзнавцем
Творча зустріч з краєзнавцем
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top